VIDEO: Robert Jašków je klasický filmový záporák. Mafiána hraje i v Cestách domů

Herec Robert Jašków má za sebou řadu záporných rolí. Další do sbírky je tajemný, ale zároveň velmi nebezpečný „Pan P“ , kterého hraje v primáckém seriálu Cesty domů.

O své nové roli říká, že je to cynický a dost nebezpečný chlap, kterého budou diváci buď nenávidět, nebo obdivovat. „To tak bývá, některým lidem podobní chlapíci, kteří mají moc a sílu, imponují, naopak jiní jimi opovrhují. Pan P rozhodně není hodný pán, je to člověk bez skrupulí, který se neštítí ničeho. Což předvede hned v prvních dílech. Je to hajzl na první dobrou, rozhodně nemá vývoj, že by se špatným člověkem postupně stával. Přesto se ho snažím hrát trochu lidsky, ne jenom jako zákeřného chlapa, který k někomu přijde a vrazí mu kudlu do zad,“ říká herec.

Robert Jašków přiznává, že záporáky hraje rád a myslí si, že je hraje věrohodně, proto je do podobných rolí obsazovaný. Vzhledem ke svým zkušenostem prý trémou netrpí a nebyl před prvním natáčecím dnem nijak nervózní. „S režisérem Adamcem jsme si jen během prvních obrazů porovnávali své představy o této postavě a říkali si, jakým směrem se bude ubírat. Potřeboval jsem si některé věci ujasnit a hlavně rychle zapadnout do již rozběhnutého projektu, abych nezdržoval. Naštěstí nejsem vztahovačný, jsem zvyklý, že mi režiséři říkají připomínky před celým štábem,“ vysvětluje Robert.

Na Mikiho má Pan P obzvlášť políčeno Foto: Na Mikiho má Pan P obzvlášť políčenoFoto: All

Jaký vztah má herec ke zbraním? „Je to trochu paradox, ale přesto, že je před kamerou hodně používám, nemám je rád a mé děti doma nemají jedinou pistolku. Před kamerou už jsem měl v ruce různé zbraně od klasických policejních přes samopal až po pušku elitních odstřelovačů. Chtěl jsem vědět, co zbraň umí, co s člověkem udělá, jak ji správně držet v rukou a podobně, proto jsem si byl na jedné střelnici kousek od Prahy zastřílet. Chápu, že ta síla zbraně je někdy fascinující, ale přesto mi nic neříká. Zbraň jsem nikdy neměl a ani mít nebudu,“ říká Robert Jašków.

Článek

Pan P chce přesvědčit Mikiho ke spolupráci Foto:

Mafián Pan P chce Mikiho do komplotu. A Záviš se ozývá se záhrobí

Závišovou smrtí mafiánské praktiky v Hradišti nekončí. Hynkovi vyhrožují jeho nohsledi, Mikuláše zase laká ke spolupráci tajemný Pan P. Klinikou otřásá konkurz na primáře...

Článek

Zábava u Bernátů Foto:

VIDEO: Cesty domů nejsou jen drama. Podívejte se, jak se herci při natáčení nasmáli

S čím má problém Miroslav Etzler coby drsný policajt v Cestách domů a jaká dvojka herců se před kamerou na place snad neměla vůbec potkat? Pobavte se nad vtipnými...

Článek

Bernát a Salák Foto:

VIDEO: Bernát a Salák jsou na nože. Bojují nejen o primariát

Mezi Rudolfem Bernátem a Karlem Salákem se rozhořívá nepříjemný střet. Salák usiluje o primářské křeslo, čemuž ovšem Bernát nemůže jen tak přihlížet.

Článek

Cesty domů (III) Linda Hartová alias Markéta Pánková - Obrázek 1 Foto:

Moje role pořádně zahýbá seriálem, říká Markéta Plánková

Byla nová hvězda seriálu při první klapce nervózní? A co řekla o své postavě? Poslechntěte si.

 

 

Jste to, co jíte Foto:
03:55 05:00
32%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama