VIDEO: Rozlučka s herečkou Jitkou Smutnou

Rozloučení  - Obrázek 1 Foto: Rozloučení - Obrázek 1Foto: All

Pokud sledujete Cesty domů, je vám z posledních dílů jasná jedna věc: Lída Bernátová, kterou hraje Jitka Smutná, opravdu umře. A protože jde o jednu z hlavních postav, televize Prima a štáb i herci připravili pro Jitku v ateliéru slavnostní rozloučení.

Co plánují, se před Jitkou podařilo dokonale utajit. Proto když se herečka převlékla a nechala nalíčit na další scénu, v níž se vrací ze slavnostní večeře, byla překvapená, když na ni na place čekali všichni s gratulacemi a kyticemi. Připíjeli si s ní na rozloučení, ale zároveň také na další setkání, a předali jí krásný dort, který Jitka hned nakrojila.  

 

S Jitkou se rozloučili i oba režiséři Jaromír Polišenský a Jiří Adamec, který své pocity za oba shrnul slovy: „Milá Jitko, přání každého herce je zahrát svou roli tak, aby když ta postava ze seriálu odejde, lidi byli smutní. A to se tobě podařilo. Myslím, že diváci po tobě budou plakat. Měli tě rádi, doufám, že tak, jako jsme tě měli a pořád máme rádi my. Budeš nám tu moc chybět. Děkuju ti za všechno a někdy příště při další práci zase na shledanou,“ řekl Jiří Adamec.  

 

 

Dojatá Jitka všem děkovala: „Na natáčení Cest domů jsem za ty dva a půl roku potkala spoustu nových a zajímavých lidí a navázala přátelství, která přetrvají, i když už nebudu Lídou Bernátovou. Děkuju za ně. A divákům děkuju za přízeň. Až ze sebe setřesu Lídu, ještě se uvidíme,“ slibovala.

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE SLAVNOSTNÍHO ROZLOUČENÍ S JITKOU SMUTNOU ZDE:

 

 

ROZHOVOR S JITKOU SMUTNOU NAJDETE ZDE:

 

DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama