VIDEO: Štáb Cest domů za mřížemi

Štáb i herci seriálu Cesty domů trávili poslední zářijovou neděli na hodně netypickém místě. Natáčení je zavedlo do vazební věznice v Praze - Ruzyni.

Právě tam se nešťastnou shodou okolností dostala jedna z hrdinek seriálu – policajtka Tereza Sluková, kterou hraje Kristýna Leichtová. Můžeme prozradit, že policejní inspekce ji podezřívá ze zabití státního zástupce Hlaváčka, kterého hrál Petr Kostka. Jestli ho opravdu zabila nebo ne, můžete zatím jen tipovat.

 

Natáčelo se v návštěvních prostorách, kde bylo o víkendu úplně prázdno. Pak se štáb přesunul výš, do oddělení výkonu vazby, kde pro účely natáčení vězeňská služba nechala vyklidit dvě cely. Točilo se v jedné z nich a také na chodbě, a to už za plného provozu. Což znamená, že po obou stranách chodby bylo v celách zhruba šedesát lidí ve výkonu trestu, kteří zpoza zamčených dveří poslouchali, co se na chodbě děje.

 

Natáčení ve vazební věznici bylo zvláštním zážitkem jak pro herce, tak celý štáb.  Ne však pro vedení věznice. „Filmaře tu nemáme poprvé. Každé natáčí pro nás ale znamená větší bezpečností opatření, protože musíme zajistit nejen ostrahu věznice, ale zároveň  bezpečí celého štábu, proto jsme celkově zvýšili ostrahu,“ vysvětlila mluvčí ruzyňské věznice poručík Pavla Bohatová.

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
16%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama