VIDEO: Vincent Navrátil a jeho škola života. Tou školou je Igor Chmela a Filip Čapka

Vincent Navrátil Cesty domů - Obrázek 4 Foto: Vincent Navrátil Cesty domů - Obrázek 4Foto: archiv FTV Prima

Vincent Navrátil, který hraje v seriálu Cesty domů Michala, to často vůbec nemá jednoduché. Nejčastěji točí scény s Igorem Chmelou a Filipem Čapkou, kteří mu natáčení vůbec neulehčují.

Speciálně Igor Chmela, který prošel improvizačním pořadem Partička, nejde pro srandu daleko. Z kdejaké situace neváhá udělat dvojsmysl, kterým odbourá nejen herecké kolegy, ale celý štáb. A Filip Čapka se k neplánované legraci rád nechá strhnout. Navíc mu scénáře často předepisují řadu humorných nebo ne zrovna příjemných situací, které svádějí k tomu, aby je herci ještě víc zlehčovali. „S Igorem i Filipem natáčím moc rád, je to pro mě skvělá herecká škola. I když je někdy pro mě hodně těžké udržet se a nevyprsknout smíchy. To je totiž strašně nebezpečné. Jeden se začne smát a nakazí ostatní a pak se musíme hodně koncentrovat, abychom smích přemohli a mohli pokračovat dál,“ říká Vincent Navrátil.

 

Vincent momentálně tráví čas na střídačku ve dvou zemích. V Anglii studuje scenáristiku, film, režii a herectví a na natáčení do Prahy jezdí jen jednou za několik týdnů. V těch pár dnech, kdy je v Česku, vždycky musí natočit obrazy, v nichž se v seriálu objeví. A právě Igor s Filipem mu nic neulehčují, naopak si ho o to víc dobírají.

 

reklama