Vy jste naše hvězdy!

Cesty domů, Vy jste naše hvězdy! Foto: Cesty domů, Vy jste naše hvězdy!Foto: Prima

Alespoň na chvíli být filmovou hvězdou! Kdo by někdy nesnil o tom stát se obletovanou celebritou? Dvěma z vás se to díky seriálu Cesty domů a divácké soutěži televizi Prima podařilo!

Sympatické dámy Klára Hájková z pražských Modřan a Jana Exnerová z Odolene Vody se tak na jedno dopoledne staly součástí vašeho oblíbeného seriálu. „Vůbec jsem si to neuměla představit. Nevěděla jsem co čekat. Natáčení, herci a celý štáb mě ale moc mile překvapili a trému ze mě rychle spadla,“ pochvalovala si paní Exnerová, pro kterou bylo natáčení v hospodě U Bety první zkušenost před kamerou.

 

To Klára Hájková už v jednom seriálu účinkovala. „Ráda soutěžím a před lety jsem vyhrála v soutěži o účast na natáčení Rodinných pout. Tohle prostředí mě vždycky přitahovalo a jsem moc ráda, že jsem mohla být u toho,“ zářila. „Už se moc těším, až o tom budu vyprávět synovi, který tu nemohl být. Tomu jsem alespoň posbírala podpisy hvězd Cest domů,“ dodala paní Klára.

 

Oběma dámám, které si natáčení U Bety náramně užily, teď zůstane zážitek na celý život. „Setkaly jsme se s řadou hvězd seriálu, s některými se i vyfotily, co víc si přát. Bylo to moc příjemné dopoledne. Rádi bychom si to zas někdy zopakovaly…,“ tvrdily svorně. „Moc se nám líbilo, že jací jsou herci v reálu. Příjemní a milí, nic ze sebe nedělají! Přeje všem hodně štěstí a moc spokojených diváků!“ dodaly výherkyně divácké soutěže, které už se nemohou dočkat okamžiku, kdy se uvidí na televizní obrazovce.

Komplikace Foto:
00:20 01:15
32%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama