Vyšetřuje, vyšetřuje a jen tak mimochodem i svádí. Prokoukne Linda Hlaváčka?

Petra vsadí na jednu kartu a vyjede po Ludvíkovi. Ten jí sice odmítne, ale když se dozví, proč je tak zoufalá, nabídne jí investici do rehabilitačního centra. Petra chce ale hotové peníze, a tak ho při večeři u Bernátů obviní ze sexuálního obtěžování. Co na to Heda?

Cesty domuIII Petra balí Ludvíka Foto:

Hradiště zaplaví nebezpečná mutace chřipky, na kterou umírá pacient, který strávil den u Bety. Nakazí Mikuláše, jehož stav je více než kritický. U jeho lůžka se střídá Petra s Hedou, a že to střídání nebude příjemné, je vám asi více než jasné.

Cesty domů 354 - Obrázek 2 Foto:

Jaryn pozve Vendy do Tančírny a Vendy souhlasí. I přes původní předsevzetí, že se nikdy nevzdají svých původních partnerů zjišťují, že s emezi nimi cosi klube. Zatím se to bojí pojmenovat, ale jejím spolu dobře. Co řekne Rudolf na potenciálního zeťáka policajta?

Cesty domů 354 - Obrázek 3 Foto:

Inspektor Hlaváček vyšetřuje situaci v policejním sboru v Hradišti, což místní policisté těžce nesou. A jak tak vyšetřuje a vyšetřuje, tak najednou svádí Lindu. Nebyl by to ale Hlaváček, aby pro to neměl dobrý důvod. Prokoukne ho Linda?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:


reklama