Případ Saláková získává jasnější obrysy. Jsou skutečné, nebo jde o pomstu?

Cesty domů Salák Foto: Cesty domů SalákFoto: All

Dalibor se snaží získat Sváťu zpět. Eva se hroutí a jediný, kdo jí může pomoci, je Salák. Tomu se však život ještě více komplikuje.

Dalibor chce urovnat spor se Sváťou a poctivě přiznat Jirkovi, v čem je problém. Jirka ale zareaguje velmi prudce a sprostě svému trenérovi nadává. Do jejich hádky se připlete Eva, která spor neustojí a zkolabuje. Největší odborník na transplantovaná srdce je Salák, a Vencl to ví. Musí ho i přes nedávné osočování požádat, aby Evě zachránil život.

Mikuláš se snaží sehnat peníze, volí k tomu všechny dostupné prostředky. Když se pokusí vybrat dvakrát zálohu na jeden dům, vymkne se mu to z rukou. Dva potenciálně okradení zájemci se sejdou v domě a Mikuláš zbaběle uteče. Potkává Alici, která těžce nese svůj rozchod s přítelem, a přiznává jí svoji prohru. Obměkčí ji tentokrát? Poruší Alice pravidlo, že s pacienty nerandí?

Případ Květa Saláková dostává nový rozměr, když se na scéně objeví údajná Salákova milenka. Ta tvrdí, že viděla tělo mrtvé Květy i to, kam Salák zahodil nůž. Policie ho najde a musí jednat. Odvádí Saláka téměř od operačního stolu. Vencl je zoufalý. Stihne se Salák vrátit včas?

 

Fotogalerie 296. dílu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komisař Rex I Foto:
03:05 03:55
89%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama