Sejde se rodina Simony na její oslavě, nebo převáží spory nevlastních bratrů?

primery-image-cesty-domu Foto: primery-image-cesty-domuFoto: Cesty domů 259 Simona slaví narozeniny

Simona má kulaté narozeniny a vše nasvědčuje tomu, že celá rodina nebude pohromadě. Nedokáže se s tím smířit, a tak přemýšlí, že oslavu zruší. Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě

Jaryn odmítá potkat Hynka, proto se rozhodne, že mámě přinese dárek o den dřív. Nechce ale vidět, že jediný, komu tím ublíží, je Simona. V domě je opět kvůli obvinění Kláry dusná atmosféra. Valerie nutí Hynka, aby se s Jarynem udobřil. Ten je však stejně zatvrzelý jako on a odmítá udělat první krok. Sejde se celá rodina na oslavě?

Policie odvede jednoho člena rodiny Pařízkových přímo ze smuteční hostiny a obviní ho z vraždy. Michal, který byl u zatčení, tátovi vyčte necitlivý zásah. Daliborovo rozhodnutí ale nakonec nemá zásadní vliv jen na rodinu přítelkyně jeho syna, ale i na rodinu Simony. Na státním zastupitelství totiž zůstane uvězněn Hynek s Klárou. Útočník s odjištěným granátem žádá propuštění rodiného příslušníka Pařízkových. Pokud tak policie neučiní do večera, vyhrožuje vyhozením celé budovy do povětří. Valerie je doma strachy bez sebe. Podaří se policii útočníka zneškodnit, nebo se najde jiný způsob, jak osvobodit rukojmí?

Mariana se rozhodne sejít s Oscarem. Zamilovala se do Pacnera, a tak svému bývalému muži jede říct, že se chce nechat rozvést. Sama je však velmi překvapená svojí reakcí. Určitě se podívejte, jakou.

 

 

 

Místo činu: Mnichov Foto:
00:30 02:25
55%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
DNES V TV
20.15

reklama