Seznamte se s novou postavou Cest domů: státní zástupce Pavel Pacner

Jaroslav Plesl a jeho filmová dcera Beátka Foto: Jaroslav Plesl a jeho filmová dcera BeátkaFoto: All

Do rodiny Kenigrů přibyde nový muž. Není to žádný utajený syn, ale pouze Hynkův kamarád v nesnázích Pavel Pacner. Novou postavu v primáckém seriálu Cesty domů hraje Jaroslav Plesl.

Státní zástupce Pavel Pacner je už od první chvíle sympatický muž. Ženy určitě zaujme tím, že se sám stará o malé dítě – dcerku Beátku. Pokud je vám to jméno povědomé, tušíte správně. O tu Beátku, jejíž maminku Marii léčila Valerie (Lenka Vlasáková), a již si chtěla adoptovat. „Pavel je jedna z nejhodnějších postav, jakou jsem kdy hrál. Mám z něj radost, protože už jsem začínal zapadat do škatulky podivínů a různých prevítů. Tak jsem se rád vydal do těchto vod. Ať hraju jakoukoliv postavu, vždycky se snažím vycházet ze sebe. I tentokrát to dělám a zjišťuju, že mám s Pavlem leccos společného. Například cit pro spravedlnost. Pavel je charakterní člověk se smyslem pro humor a myslím, že není sketa. Ani k ženám, ke kamarádům, dítěti, životu, práci. A to se mi na něm líbí,“ říká herec.

Ani Jaroslav Plesl není na obrazovkách Primy nováčkem. Viděli jsme ho v Letišti i v Zázracích života. „Já jsem trochu plachý a introvert, vždycky mi chvíli trvá, než se rozkoukám a naskočím do seriálového rytmu. Proto mě potěšilo, že se tu potkávám s režisérem Jaromírem Polišenským, stejně jako s některými herci, které znám už ze Zázraků. Tam jsem hrál manžela, který se svou ženou usiluje o početí potomka. Tady už ho mám. Musím se přiznat, že s tak malým dítětem jsem ještě nikdy nehrál. Ona je takový malý nevyzpytatelný element. Například dneska neměla den a neustále odcházela ze záběru, ale jindy je báječná a moc milá a scény krásně polidšťuje. Natáčet s dětmi vždycky znamená improvizaci, tu mám rád a nebráním se jí, když se člověk občas malinko odchýlí od textu nebo dané situace, scénu to oživí a přináší nové podněty i pro kolegy,“ říká Jaroslav Plesl.

Prohlédněte si galerii s novou postavou v seriálu:

 

Proč se vlastně Pavel Pacner objeví u Kenigrů? Protože se mu v bytě stane havárie a Hynek (Roman Zach) mu nabídne, aby pár nocí přespal u nich ve vile. „Vzpomínám si, že první věta, kterou v seriálu řeknu, zní: ´Omlouvám se, ale je mi to celý trochu trapný´. Tak doufám, že to nebude věta, která bude vystihovat celkový dojem z mé postavy Pavla,“ smál se Jaroslav Plesl.

Prozradíme, že pár dní se o mnoho dní protáhne a že Pavel najde u Kenigrů víc než jen přístřeší. Poprvé se s ním v Cestách domů potkáte ve středu 26. března ve 20.15 na Primě!

 

 

 

 

Siska Foto:
12:10 13:35
47%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama