Simona má vidiny a ukazuje na případ vraždy. Stala se doopravdy?

Cesty domů (III) 291 - Obrázek 13 Foto: Cesty domů (III) 291 - Obrázek 13Foto: archiv FTV Prima

Emoce vyvolají v Simoně vzpomínku tak závažnou, že kvůli ní riskuje pověst, a dokonce i budoucnost ústavní soudkyně. Adam odjíždí do Anglie, Mikuláš se raduje. Když se ale dva perou… Cesty domů ve středu ve 20.15

Simona se Semerádem jdou navštívit malého Hynečka a Simona se z tohoto emotivního zážitku nemůže vzpamatovat. Cestou domů málem nabourá. Ukáže se, že nešlo jen o malou nepozornost, ale o ztrátu paměti. Najednou nevěděla, kde je, a tak trochu i kdo je. V noci si vybaví scénu, ve které někdo na zahradě u Salákových zakopává tělo ženy. Zalarmuje policii, nikdo jí ale moc nevěří. Viděla opravdu tělo Květy Salákové, nebo měla halucinace?

Adam utíká od Lucie a přijímá roční nabídku na stáž do Anglie. Hedvika je z toho nešťastná, zatímco Mikuláš už spřádá plány, jak získat svoji bývalou ženu zpět. Nad hrobem otce se rád s bratrem usmíří. Pln optimismu vyrazí uplatit Hynka, aby mu „dal“ jeho novorozeného synka. Uspěje?

Lucii Mikulášova aktivita naštve a rozhodne se Hynkovi omluvit. Její omluva je však překvapivě více než důkladná. Rodí se láska, nebo je to jen útěk od reality?

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanice právě nevysílá
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama