Simona se vrhla na dráhu soukromého detektiva. Bude úspěšná?

Cesty domů (III) 290 - Obrázek 2 Foto: Cesty domů (III) 290 - Obrázek 2Foto: archiv FTV Prima

Květa Saláková zmizela a chování jejího manžela je lehce podezřelé. Mikuláš se dostává z finančních problémů a snaží se získat Lucii zpět. Hynek předává péči o svého syna kojeneckému ústavu. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě.

Tajemné dění u Saláků pokračuje. Tentokrát se pohřešuje rovnou samotná manželka problémového kardiochirurga Květa. Zavolala si záchranku, ale nikde není. U všech a u Simony zejména to vzbuzuje velké podezření. Jediný, kdo je klidný, je Salák. Tvrdí, že tato situace je běžná. Když se ale nevrátí ani druhý den, nejistě požádá policii o vyhlášení pátrání. Pátrat však začala i Simona, která si dokonce přinesla domů černý pytel, který Salák vyhodil do popelnice. Stal se trestný čin, nebo je to jen další výlet nešťastné alkoholičky?

Mikulášovi vyšel obchod a pořádá doma oslovu. Aby ohromil Lucii, předá jí klíčky od sportovního auta. Nemusí jí dlouho přemlouvat, aby se s ním jela projet. Po stresech z minulých dní je to pro ni nejlepší způsob, jak se odreagovat. Večer Mikuláš Lucii vyzná lásku a prozradí, že některé věci jsou jinak než tvrdí. Které?

Hynek je pod obrovským tlakem. Jeho okolí mu dává jasně najevo, že jediná správná věc, kterou musí udělat, je nechat si svého syna u sebe. On to ale cítí jinak a definitivně nechá Hynečka převézt do kojeneckého ústavu. Tváří se, že je mu jedno, že ve všech očích je opět ten špatný. Negativní reakce Lucie ho však zasáhne.

 

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace předešlého dílu:

Fotogalerie 289. dílu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
48%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama