Stane se z doktorky Alice týraná žena?

Cesty domů (III) Mikuláš a Alice - Obrázek 5 Foto: Cesty domů (III) Mikuláš a Alice - Obrázek 5Foto: archiv FTV Prima

Mikuláš Navrátil, kterého hraje v primáckém seriálu Cesty domů Petr Štěpán, se začíná pěkně vybarvovat. Nejen že má dluhy, kvůli nimž se snažil už několik lidí okrást. Teď se z něj dokonce klube násilník, který zřejmě týrá svou seriálovou partnerku – doktorku Alici (Ivu Kubelkovou).

Ve středečním díle Cest domů se objevily na rukou doktorky Alice, kterou hraje Iva Kubelková, modřiny.  Opravdu Alice strpí, aby jí Mikuláš ubližoval?  A jde o pouhý zkrat, nebo je Mikuláš skutečně násilník?

„Divák si musí uvědomit, že to, co se dozvěděl o Mikulášovi, Alice neví.  Na ni on je hodný, oblbuje ji a ona snadno podlehla jeho kouzlu, je trochu zaslepená. Když jí stiskl ruku a způsobil jí modřiny, Alici v tu chvíli leccos došlo. Jsem sama zvědavá, jak si s tím poradí, jestli bude Mikuláše sama před sebou omlouvat, nebo prohlédne. A jsem zvědavá i na to, jak se dál bude vybarvovat Mikuláš. Třeba jde jen o ojedinělou situaci, sama nevím, co nás v seriálu čeká dál. Dotkli jsme se tu citlivého tématu. Ženy, které jsou oběťmi domácího násilí, jsou v nekonečném kruhu rodiny, vydírání, strachu, manipulace, z něhož není jednoduché vyskočit. O tomto tématu je potřeba mluvit a co nejvíc ho zviditelňovat,“ říká představitelka Alice Iva Kubelková.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M.A.S.H. Foto:
07:30 08:10
64%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama