Svatba ve vězení z lásky – k dítěti

Dorazil i partner Sváťi Dalibor Foto: Dorazil i partner Sváťi DaliborFoto: archiv FTV Prima

Ne vždycky se dva lidi berou z lásky, jako to bylo v případě Sváti Pecha (Filip Čapka) a Emy (Andrea Kerestešová). Vzali se narychlo, z praktických důvodů, a navíc ve vězení. Svatba byla pouze formální, aby se Sváťa mohl oficiálně starat o Eminu dceru Rozárku, když je její maminka zavřená.

Paradoxnímu obřadu přihlížel i Dalibor (Igor Chmela), seriálový partner Sváti. Co mu tak asi táhlo hlavou? „Nevím, jestli je to nejlepší možné řešení situace kolem Emy. Asi ano,“ řekl Igor Chmela.

„Svateb už za sebou před kamerou pár mám, ale ve vězení jsem ještě žádnou nezažil. I když točíme v prázdné věznici, působí to tu na mě zvláštně. A dost zvláštně se cítím i ve smokingu. Já tyhle oděvy moc nemám rád. Tenhle mi naštěstí fakt sedí, tak jsem si na něj poměrně rychle zvykl. Já v obleku, natož ve smokingu, moc často nechodím. Ani doma žádný oblek nemám, takže když nějaký potřebuju, musím si ho půjčit,“ řekl Filip Čapka.

Andrea Kerestešová se také vdávala před kamerou už poněkolikáté. Protože se svatba odehrává ve vězení a velmi narychlo, Andrea se sice převlékla do svatebních šatů, ale měla pouze jednoduchý účes a byla jen minimálně nalíčená. „Tohle je má třetí svatba před kamerou, a hodně zvláštní. Je tu zima a chladno, a nejen fyzicky, ale i emocionálně,“ prozradila poté, co se ze svatebních šatů převlékla opět do vězeňského mundúru a pokračovala v natáčení dalších obrazů.

 

 

 

Stanice právě nevysílá
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama