Sváťovo srdce dostalo nepříjemnou ránu. Jak se s tím popasuje?

Cesty domů (III) 295 - Obrázek 1 Foto: Cesty domů (III) 295 - Obrázek 1Foto: archiv FTV Prima

Mikiho průšvihy se prohlubují. Míru nebezpečí, které kvůli tomu rodině hrozí, pozná jen Hynek. Dalibor prozradí Sváťovi své city… k jinému.

Na Vendy se Šimonem čeká milé překvapení, když zjistí, že dům, který chtějí koupit, prodává Alice. Dohodnou se tedy přímo s ní. Mikuláš zuří, že přijde nejen o provizi, ale hlavně o hotovost ze zálohy, kterou tolik potřebuje. Navíc si ho podají vymahači a vyhrožují mu, že jestli nezaplatí, ublíží Lucii. Mikuláš psychický tlak neustojí fyzicky a musí na kardiochirurgii. Přijímá ho Alice, která to od něj hrubě schytá. Rodina ho nutí, aby se jí omluvil. Dokáže se Mikuláš v chování srovnat, nebo to bude jen horší?

Hynek chce Mikuláše zastavit, tuší, že  jeho lásce hrozí nebezpečí. Lucie však kvůli Hedvice odmítne Hynkovi pomoct. Nikdo neví, v jakém průšvihu Mikuláš vlastně je. Hedvika mu dává všechny svoje úspory, protože cítí, že Miki má větší strach, než připustí. Odnese Mikiho minulost Lucie?

Sváťa uhodí na Dalibora a zjistí, co rozhodně vědět nechtěl. Dalibor bojuje s citem, který ale nepatří jeho stálému partnerovi, nýbrž Jirkovi. Jak se Sváťa zachová?

Cesty domů rekapitulace:

 

Fotogalerie 295. dílu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
30%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama