Zásnuby i vězení. Taková budoucnost se rýsuje před Jarynem

Na pomoc si Jaryn vzal své sestry Foto: Na pomoc si Jaryn vzal své sestryFoto: archiv FTV Prima

Jaryn je šťastný a plný energie. Rozhodne se proto konat v rodině i v práci. Všude ale naráží na překážky a nic není tak, jak si představoval. Dívejte se v pondělí ve 20.15.

Jaryn se rozhodne, že požádá Kláru o ruku a poprosí své sestry, aby mu pomohly vybrat ten nejhezčí zásnubní prsten. Klára jeho nadšení pro vztah nesdílí, co ale sdílí ochotně, je Hynek a jeho manželská postel. Když se sourozenci vrátí, Valerie okamžitě pozná, že se v její ložnici nemluvilo o práci, jak oba aktéři tvrdí. Udeří na Kláru, ta toho využije a začne předstírat bolest břicha. Svoji scénu dotáhne až do konce. Podívejte se jak.

Jaryna čeká doma nemilé překvapení v podobě inspekce, která ho odvede. Je vyšetřovaný pro neoprávněné zadržování podezřelého. Někdo z policie informaci vynesl Závišovi a ten toho okamžitě využil. Všichni na Jaryna vyvíjejí tlak, jediné, jak se může zachránit před obviněním a vězením je, když prozradí, kde Patrika zadržuje. Jaryn se ale obává, že by krtek, kterého na policii mají, opět konal a o důležitého svědka proti Závišovi by tak přišli. Ustojí ten tlak nebo zvítězí rodina?

Valerie si vyčítá, že neměla Kláru obvinit, a ten, kdo ji utěšuje, je opět Pacner. Tentokrát dojde i víc než na slova. Dívejte se ve 20.15 na Primě.

 

 

 

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
18:00 18:55
99%
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
20.15
DNES V TVVylomeniny II Foto:
21.30
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20

reklama