Záviš chce skoncovat s Emou a Rozárkou. Co ho zastaví?

Cesty domů (II) 263 - Obrázek 10 Foto: Cesty domů (II) 263 - Obrázek 10Foto: All

Tento díl by mohl mít podtitul Pohřešované. Valerie totiž nepřijde celou noc domů, čímž způsobí poprask v domě Kenigerů. A rodina Emy a Rozárky stále neví, kde obě vlastně doopravdy jsou. Dívejte se ve středu na ve 20.15 na Primu

V obou případech je zapletený Záviš, i když ne vždy tak, jak si blízcí myslí. Jaryn se obává, že se chce zbavit Valerie jako nepohodlného svědka a totéž si myslí i Sváťa se Semerádem, kteří přestali věřit, že je Ema v Jihoafrické republice.

Hynek před rodinou nerad přiznává, že se s Valerií trochu víc pohádali. Jaryn  nevěří, že by to mohl být důvod Valeriina zmizení, a zajde přímo za Závišem. Dozví se, že Valerie načapala Hynka s někým v posteli, Kamil si však nechá pro sebe s kým. Klára neví, na čem je, a zdráhá se přijít do vily Kenigerů. Jaryn je ale nemocný a nedovézt ho tam by bylo víc nápadné, než riskovat, že se potká s Valerií, která se mezitím vrátila domů. Jak setkání obou dam dopadlo a co Valerie Kláře řekla?

Podezření, že Ema není tam, jak sama deklaruje, mezitím u Semeráda a Sváti hraničí s jistotou. Vrací se jim pošta a i fakta, která jim Ema předkládá, jsou podivná. Zajdou za Závišem, který je vyhodí. Po tomto setkání Kamil pochopí, že smyšlená historka o pobytu u moře nebude fungovat dlouho. Rozhodne se s Emou skoncovat. Je na ni o to víc naštvaný, když ji přichytí na útěku. Ema ho však zastaví, když mu prozradí, že… Ve  středu ve 20.15.

 

 

 

 

 

Komisař Rex VIII (1) Foto:
13:35 14:35
83%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
DNES V TV
20.15

reklama