Co dělat o svátcích? Zajděte do divadla Studio DVA!

Style - Studio dva+ PL Foto: Style - Studio dva+ PLFoto: All

Vánoční koleda, Hlava v písku nebo Děvčátko - vánoční příběh - tato představení můžete vidět během vánočních svátků a silvestra v divadle Studio DVA na Václavském náměstí v Praze. Podívejte se na exkluzivní reportáž. Dozvíte se také, jak stráví Vánoce a přelom roku populární herečka Anna Šišková.

Neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu představuje představení Vánoční koleda na motivy povídky Charlese Dickense.

"Za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka se v něm představí Karel Roden, Ivana Chýlková a David Koller zastupující rock, Marina Vyskvorkina operu a Zuzana Mauréry zpívající šanson. Je to takový zvláštní konmcertně-divadelní žánr," říká producent divadla Michal Hrubý.

Podívejte se na reportáž:

Na Silvestra můžete vidět v divadle Studio DVA Hlavu v písku. O co v téhle komedii jde?

Hra líčí téměř neuvěřitelnou lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike, kteří se společně koupou v šampaňském, střílejí po sobě, utíkají před policií a nesnesitelně si lezou na nervy. A to všechno jenom proto, že se milují až za hrob. Jan Potměšil a Ivana Chýlková se představují v jedinečných komediálních rolích, které jim byly napsány přímo „na tělo“.

"Víme, že lidé na silvestra rádi chodí do divadla, takže jsme připravili rovnou dvě reprízy - od 15 a od 19 hodin," zve na představení producent Michal Hrubý.

Vánoční atmosféru mezi svátky navodí i muzikál Děvčátko. Magický příběh na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena pojednává o děvčátku Lucii, které se na Štědrý den touží dostat za štěstím na druhý břeh zamrzající Temže.

Podívejte se na pozvánku VIP zpráv:


Ve výjimečném muzikálovém projektu se potkávají vynikající herci, např. Marta Vančurová, Ivana Chýlková, Kryštof Hádek nebo Jana Stryková se zpěvačkou Monikou Absolonovou či slovenskou zpěvačkou a herečkou Zuzanou Mauréry.

Podívejte se na reportáž z premiéry představení:

reklama