partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Ein Kessel Buntes jde dál?

Jaro nastartoval stroj času a poslal odhodlaného Davida Boušu do dalšího kola.

 

Kristýna chtěla dokázat, že nepatří mezi nejhorší mažoretky, dostalo se jí však mnohem většího uznání.
Začalo to nevinně, ale přesto výjimečně. Kristýna Lesáková přišla do Česko Slovensko má talent z trucu - na nedávném Mistrovství České republiky v mažoretkách skončila poslední. Miliónům diváků chtěla ukázat, že tamní porota její talent ani zdaleka nedocenila a že svojí sólovou sestavou dokáže vybojovat postup do Velkého třesku. Svým vystupováním, odhodláním a přesvedčením však získala mnohem víc. Přestože se kvalitou s profesionálními mažoretkami nemůže porovnávat, má v sobě neskutočnou silu a charakter, ktoré si mnozí nevypěstují za celý život. To dostalo i Jaro Slávika: „Měla jsi víc názoru, odvahy, statečnosti než mnozí souťěžíci v této soutěži. Ukázala si víc osobní integrity než mnoho lidí, které poznám. Máš můj velký respekt. Pro mě jsi hrdina dnešního dne.“ Kristýna sa po těchto slovech dočkala dvou „ano“, protože lidé jako ona na jeviště prostě patří.

 

 

Trochu retra nikdy neuškodí, ale když sedí v porote Jaro Slávik, tak si tímhle nápadem určitěnešplhnete.

 

Ovšem nepsaná pravidla jsou tu proto, aby sa občas porušily a nekompromisní porotce si návrat do osmdesátek ponechal i do dalšího kola.

 

Komu sa tak zasteskne po úplně první písničce, která zazněla na hudobním kanálu MTV, ať si pustí vystoupení Davida Bouši (s uměleckým jménem David Star) ještě jednou.

 

 

reklama