partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Expřítelkyně Bolta naštvala Lucii Bílou!

Naštvat Lucii Bílou, obzvlášť v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, to se hned tak někomu nepovede! Karolína Krézlová sice jako zpěvačka nevynikla, tento talent ale zdá se nepostrádá.

 

EXPŘÍTELKYNĚ BOLTA NAŠTVALA LUCII BÍLOU
Naštvat Lucii Bílou, obzvlášť v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, to se hned tak někomu nepovede! Karolína Krézlová sice jako zpěvačka nevynikla, tento talent ale zdá se nepostrádá. 
Pětadvacetiletá Karolína Krézlová je díky bulváru známá hlavně jako bývalá partnerka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta. Do show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se však přišla předvést jako zpěvačka, kterou by se ráda stala. U Lucie Bílé si to však zavařila hned na začátku. „Kolik je vám let?“ zeptala se porotkyně, když Krézlová přišla na pódium Mahenova divadla v Brně. „Musím to říkat? Já už jsem na hranici, kdy se to neříká,“ odpověděla a Lucii Bílou tím pořádně vytočila. Když viděla její naštvanou grimasu, snažila se situaci zachránit, Bílé tím však ještě víc nahrála na smeč. „Já mám modelingovou a hostesingovou agenturu a tam všechny ty holky mají devatenáct, sedmnáct…,“ bránila se. Porotkyně snaživou modelku nenechala ani domluvit a slovy „rozhovor raději dělat nebudeme, mohlo by vám to uškodit“, ji požádala o vystoupení. Ani tím si však modelka přízeň neslavnější české zpěvačky nezískala. „Myslíte si o sobě víc, než jste,“ zhodnotila její výkon Lucie Bílá a dala Krézlové jasnou stopku. V porotě však zpěvačka nesedí sama a pánové měli jiný názor. Dají zpívající modelce šanci? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima family! 

Pětadvacetiletá Karolína Krézlová je díky bulváru známá hlavně jako bývalá partnerka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta. Do show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se však přišla předvést jako zpěvačka, kterou by se ráda stala.

 

U Lucie Bílé si to však zavařila hned na začátku. „Kolik je vám let?“ zeptala se porotkyně, když Krézlová přišla na pódium Mahenova divadla v Brně. „Musím to říkat? Já už jsem na hranici, kdy se to neříká,“ odpověděla a Lucii Bílou tím pořádně vytočila.

 

Když viděla její naštvanou grimasu, snažila se situaci zachránit, Bílé tím však ještě víc nahrála na smeč. „Já mám modelingovou a hostesingovou agenturu a tam všechny ty holky mají devatenáct, sedmnáct…,“ bránila se.

 

Porotkyně snaživou modelku nenechala ani domluvit a slovy „rozhovor raději dělat nebudeme, mohlo by vám to uškodit“, ji požádala o vystoupení. Ani tím si však modelka přízeň neslavnější české zpěvačky nezískala. „Myslíte si o sobě víc, než jste,“ zhodnotila její výkon Lucie Bílá a dala Krézlové jasnou stopku. V porotě však zpěvačka nesedí sama a pánové měli jiný názor. Dají zpívající modelce šanci? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima family! 

 

 

reklama