partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Jakub Prachař moderátorem, porotcem i soutěžícím v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

Moderátor Jakub Prachař si v neděli večer v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT střihne zajímavou trojroli. Kromě moderování bude i hodnotit, když za porotcovským stolem vystřídá Martina Dejdara, a také soutěžit!

 

Jakub Prachař moderátorem, porotcem i soutěžícím v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!
Moderátor Jakub Prachař si v neděli večer v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT střihne zajímavou trojroli. Kromě moderování bude i hodnotit, když za porotcovským stolem vystřídá Martina Dejdara, a také soutěžit! 
Není to připravené, není to ve scénáři. Všechno se odehraje velice spontánně poté, co do Mahenova divadla dorazí dvacetiletá blondýna Kristýna Pinková s kytarou. „Tvoje oblíbená kapela?“ ptá se jí Jakub Prachař a dostává následující odpověď: „Nightwork.“ „A co budeš hrát?“ pokračuje ve výslechu. „Nightwork, Máju,“ říká Kristýna. Když si zpěvačka stoupne na pódium, Martin Dejdar namítne, že se do role porotce minimálně pro toto číslo vůbec nehodí: kdo jiný by měl hodnotit výkon než autor a interpret originálu této písně? „No pojď si to ohodnotit,“ uvolní svou porotcovskou židli Jakubu Prachařovi a sám se chopí role tanečníka. Kristýna hraje a zpívá a obojí dělá dobře, takže od Jakuba dostává ano. Ale co od ostatních porotců? Jaro hodnotit odmítá, dokud si Jakub písničku nezazpívá společně s Kristýnou. A tak Jakub přepouští židli Martinu Dejdarovi, bere do ruky kytaru a stává se soutěžícím. „Teď se poprvé ukáže, že celá naše kapela hraje na playback,“ směje se. Když dohrají a dozpívají, Jaro Slávik navrhuje duo rozdělit: Kristýna by dál jít mohla, ovšem bez Jakuba, který je slabší. Ten však prohlašuje, že bez Kristýny dál prostě nepůjde. Buď všechno, nebo nic. Jak to dopadne? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima Family! 

Není to připravené, není to ve scénáři. Všechno se odehraje velice spontánně poté, co do Mahenova divadla dorazí dvacetiletá blondýna Kristýna Pinková s kytarou. „Tvoje oblíbená kapela?“ ptá se jí Jakub Prachař a dostává následující odpověď: „Nightwork.“ „A co budeš hrát?“ pokračuje ve výslechu. „Nightwork, Máju,“ říká Kristýna.

 

Když si zpěvačka stoupne na pódium, Martin Dejdar namítne, že se do role porotce minimálně pro toto číslo vůbec nehodí: kdo jiný by měl hodnotit výkon než autor a interpret originálu této písně? „No pojď si to ohodnotit,“ uvolní svou porotcovskou židli Jakubu Prachařovi a sám se chopí role tanečníka.

 

Kristýna hraje a zpívá a obojí dělá dobře, takže od Jakuba dostává ano. Ale co od ostatních porotců? Jaro hodnotit odmítá, dokud si Jakub písničku nezazpívá společně s Kristýnou. A tak Jakub přepouští židli Martinu Dejdarovi, bere do ruky kytaru a stává se soutěžícím. „Teď se poprvé ukáže, že celá naše kapela hraje na playback,“ směje se.

 

Když dohrají a dozpívají, Jaro Slávik navrhuje duo rozdělit: Kristýna by dál jít mohla, ovšem bez Jakuba, který je slabší. Ten však prohlašuje, že bez Kristýny dál prostě nepůjde. Buď všechno, nebo nic. Jak to dopadne? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima Family! 

 

 

 

reklama