partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Ján Polák: Pátrovič je idiot!

Sotva v divadelních kolech přišel na pódium, už byl jednou nohou venku. Jenže Ján Polák překvapil a nakonec se dostal až do semifinále. O finále bude bojovat mimo jiné s Jozefem Pátrovičem, kterému nemůže přijít na jméno.

Ján Polák: Pátrovič je idiot!
Sotva v divadelních kolech přišel na pódium, už byl jednou nohou venku. Jenže Ján Polák překvapil a nakonec se dostal až do semifinále. O finále bude bojovat mimo jiné s Jozefem Pátrovičem, kterému nemůže přijít na jméno.
Jaro Slávik a Martin Dejdar mu nepřestávali tleskat, Lucie Bílá mu řekla, že chce být jeho vokalistkou. Svérazný Ján Polák poté prošel i Velkým třeskem, aby se tuto sobotu představil v semifinále Česko Slovensko má talent. Zpívat bude – jak jinak – Joe Cocera. „Co mě trochu štve, že kostymérky mě tady navlíkají do super věcí. To prostě nejsem já. A to není ani Joe Cocer. Ten vystupuje v tesilkách a obyčejné umaštěné košili,“ stěžoval si Ján Polák na zkoušce v bratislavské Inchebě. Zpěv piloval od Velké třesku denně, na svém vzhledu ale nezměnil vůbec nic. „Starostka když mě viděla v televizi, tak mi volala a říkala, že by mi úřad rád přispěl na moje zuby, protože zpěvák prý nesmí mít takové zuby jako mám já. Ale to je blbost. A hlavně u mě to není otázka peněz. Já se k doktorovi prostě bojím,“ vypráví Polák. Před lety šel k zubaři s malým problém. Jak ale seděl v čekárně, celé ošetření si rozmyslel a od lékaře odešel. Výsledek uvidíte v sobotu na televizní obrazovce. „Teď už bych to vůbec nepřežil. Vždyť mně by museli vytrhat celou hubu,“ směje se. 
V sobotním semifinále bude bojovat s velkou konkurencí. Kromě Kataríny Landlové, Jumbochicks, taneční skupiny Credance, Quixiana, kreslíře Alexe Dowise a zpěvačky a tanečnice Esther Lubadiky se v bratislavské Inchebě totiž představí i Jozef Pátrovič, kterému Ján Polák nemůže přijít na jméno. „Pátrovič má na internetu sledovanost 150 tisíc, já jen pětatřicet. Ale věřím si. I když vypadám jako popelář nebo bezdomovec a nechodím v obleku, jsem reálnější typ. A hlavně já skutečně zpívám. Pátrovič je pro mě vyvrhel, lůza, idiot, bohužel je celkem možné, že on to celé vyhraje,“ vyjadřuje se nelichotivě o svém kolegovi ze soutěže, kterého na zkouškách odmítá dokonce pozdravit, natož se s ním bavit. A co ho na Jozefu Pátrovičovi štve nejvíc? „Že on prostě není talent. Já vím, kolik úsilí a námahy mě stojí každá nová skladba. A kolik úsilí to stálo lidi, kteří už vypadli. Pátrovič je prostě výsměch téhle soutěže. Ale lidi v Česku a na Slovensku jsou takoví recesisti, že oni jsou schopní nechat ho vyhrát sto tisíc eur,“ říká. Když to nevyjde letos, hodlá se Ján Polák přihlásit do soutěže i příští rok. I za předpokladu – pokud ani jeden z nich nevyhraje – že se pravděpodobně znovu potká se svým rivalem, vždyť Jozef Pátrovič je v Talentu letos už potřetí. Jak dopadne souboj Pátrovič – Polák se můžete dívat v sobotu od 20.20 na Prima Family. 
 

Jaro Slávik a Martin Dejdar mu nepřestávali tleskat, Lucie Bílá mu řekla, že chce být jeho vokalistkou. Svérazný Ján Polák poté prošel i Velkým třeskem, aby se tuto sobotu představil v semifinále Česko Slovensko má talent. Zpívat bude – jak jinak – Joe Cocera. „Co mě trochu štve, že kostymérky mě tady navlíkají do super věcí. To prostě nejsem já. A to není ani Joe Cocer. Ten vystupuje v tesilkách a obyčejné umaštěné košili,“ stěžoval si Ján Polák na zkoušce v bratislavské Inchebě. Zpěv piloval od Velké třesku denně, na svém vzhledu ale nezměnil vůbec nic.

 

„Starostka když mě viděla v televizi, tak mi volala a říkala, že by mi úřad rád přispěl na moje zuby, protože zpěvák prý nesmí mít takové zuby jako mám já. Ale to je blbost. A hlavně u mě to není otázka peněz. Já se k doktorovi prostě bojím,“ vypráví Polák. Před lety šel k zubaři s malým problém. Jak ale seděl v čekárně, celé ošetření si rozmyslel a od lékaře odešel. Výsledek uvidíte v sobotu na televizní obrazovce. „Teď už bych to vůbec nepřežil. Vždyť mně by museli vytrhat celou hubu,“ směje se. 

 

V sobotním semifinále bude bojovat s velkou konkurencí. Kromě Kataríny Landlové, Jumbochicks, taneční skupiny Credance, Quixiana, kreslíře Alexe Dowise a zpěvačky a tanečnice Esther Lubadiky se v bratislavské Inchebě totiž představí i Jozef Pátrovič, kterému Ján Polák nemůže přijít na jméno. „Pátrovič má na internetu sledovanost 150 tisíc, já jen pětatřicet. Ale věřím si. I když vypadám jako popelář nebo bezdomovec a nechodím v obleku, jsem reálnější typ. A hlavně já skutečně zpívám. Pátrovič je pro mě vyvrhel, lůza, idiot, bohužel je celkem možné, že on to celé vyhraje,“ vyjadřuje se nelichotivě o svém kolegovi ze soutěže, kterého na zkouškách odmítá dokonce pozdravit, natož se s ním bavit.

 

A co ho na Jozefu Pátrovičovi štve nejvíc? „Že on prostě není talent. Já vím, kolik úsilí a námahy mě stojí každá nová skladba. A kolik úsilí to stálo lidi, kteří už vypadli. Pátrovič je prostě výsměch téhle soutěže. Ale lidi v Česku a na Slovensku jsou takoví recesisti, že oni jsou schopní nechat ho vyhrát sto tisíc eur,“ říká. Když to nevyjde letos, hodlá se Ján Polák přihlásit do soutěže i příští rok. I za předpokladu – pokud ani jeden z nich nevyhraje – že se pravděpodobně znovu potká se svým rivalem, vždyť Jozef Pátrovič je v Talentu letos už potřetí. Jak dopadne souboj Pátrovič – Polák se můžete dívat v sobotu od 20.20 na Prima Family. 

 

 

reklama