partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Jaroslav Slávik

ČSMT III: Jaro Slávik, profil Foto: ČSMT III: Jaro Slávik, profilFoto: All

Slovenský producent, manažer a původní profesí scenárista se už v 21 letech stal výkonným ředitelem slovenské pobočky gramofonové firmy EMI. O šest let později se postavil do čela společnosti Warner Music pro východní Evropu a stal se šéfem nejvýchodnější pobočky holdingu AOL TIME WARNER.

Má za sebou léta producentské a manažerské práce. Objevil zpěvačku Ruslanu, která v roce 2004 vyhrála cenu Eurovize, spolupodílel se na organizaci historicky prvního koncertu Madonny v Moskvě, produkoval nejdražší hudební video ve východní Evropě.

 

Stál také u zrodu agentury TATA, jejíž aktivity zahrnují servis pro umělce, jako jsou Simply Red, Arash, Bob Sinclair, Marilyn Manson, Anastacia, Shaggy a další. V roce 2011 vydal knihu „Nejde o talent“.

 

Letos zorganizoval největší hip-hopové tour po Slovenské republice „MOCNÁ FUNFON Tour 2012 se všemi hvězdami slovenského hip-hopu. Také zorganizoval první návštěvu Slovenska hollywoodské legendy Jean-Claude Van Damma! Letos také otvírá pobočku své kanceláře v Havaně na Kubě.

reklama