partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Jsi hrdina dnešního dne!

Kristýna chtěla dokázat, že nepatří mezi nejhorší mažoretky, dostalo se jí však mnohem většího uznání.

Kristýna chtěla dokázat, že nepatří mezi nejhorší mažoretky, dostalo se jí však mnohem většího uznání.
Začalo to nevinně, ale přesto výjimečně. Kristýna Lesáková přišla do Česko Slovensko má talent z trucu - na nedávném Mistrovství České republiky v mažoretkách skončila poslední. Miliónům diváků chtěla ukázat, že tamní porota její talent ani zdaleka nedocenila a že svojí sólovou sestavou dokáže vybojovat postup do Velkého třesku. Svým vystupováním, odhodláním a přesvedčením však získala mnohem víc. Přestože se kvalitou s profesionálními mažoretkami nemůže porovnávat, má v sobě neskutočnou silu a charakter, ktoré si mnozí nevypěstují za celý život. To dostalo i Jaro Slávika: „Měla jsi víc názoru, odvahy, statečnosti než mnozí souťěžíci v této soutěži. Ukázala si víc osobní integrity než mnoho lidí, které poznám. Máš můj velký respekt. Pro mě jsi hrdina dnešního dne.“ Kristýna sa po těchto slovech dočkala dvou „ano“, protože lidé jako ona na jeviště prostě patří.

Začalo to nevinně, ale přesto výjimečně. Kristýna Lesáková přišla do Česko Slovensko má talent z trucu - na nedávném Mistrovství České republiky v mažoretkách skončila poslední. Miliónům diváků chtěla ukázat, že tamní porota její talent ani zdaleka nedocenila a že svojí sólovou sestavou dokáže vybojovat postup do Velkého třesku.

 

Svým vystupováním, odhodláním a přesvedčením však získala mnohem víc. Přestože se kvalitou s profesionálními mažoretkami nemůže porovnávat, má v sobě neskutočnou silu a charakter, ktoré si mnozí nevypěstují za celý život.

 

To dostalo i Jaro Slávika: „Měla jsi víc názoru, odvahy, statečnosti než mnozí souťěžíci v této soutěži. Ukázala si víc osobní integrity než mnoho lidí, které poznám. Máš můj velký respekt. Pro mě jsi hrdina dnešního dne.“ Kristýna sa po těchto slovech dočkala dvou „ano“, protože lidé jako ona na jeviště prostě patří.

reklama