partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Katarína Landlová: Splní se věštba?

Její zpěv zvedl ze židle porotu i divadlo. Katarína Landlová patří podle mnohých mezi horké favority na vítězství v Česko Slovensko má talent. Ostatně nasvědčuje tomu i věštba z castingových kol.

 

Katarína Landlová: Splní se věštba?
Její zpěv zvedl ze židle porotu i divadlo. Katarína Landlová patří podle mnohých mezi horké favority na vítězství v Česko Slovensko má talent. Ostatně nasvědčuje tomu i věštba z castingových kol.
V jednom z castingových kol se objevil věštec, který byl přesvědčený o tom, že zvítězí blonďatá zpěvačka. V dalším díle se pak předvedla Katarína Landlová. „Kde jste byla celou tu dobu!“ zvolal po jejím vystoupení Jaro Slávik a porota jí vůbec prorokovala účast ve finále. Teď je Katarína Landlová krůček od něj, rozhodující vystoupení ji čeká v sobotu v rámci živého televizního přenosu. „Musím říct, že na tu věštbu bych nijak zvlášť nemyslela, možná bych na ni úplně zapomněla, nebýt toho, že pan jasnovidec Josef Podraný se mi ozval a dosud jsme v kontaktu. Zrovna před chvílí mi psal, že mi moc drží palce a moc mi přeje, aby se mu věštba splnila,“ směje se zpěvačka. V sobotním semifinále má nicméně vedle sebe poměrně velkou konkurenci. „Můžu zazpívat sebelépe, ale pořád jsou tu pro diváky mnohem atraktivnější čísla, třeba light art Alexe Dowise nebo Quixiano. Zpěv je pořád jenom zpěv,“ říká.
V sobotním semifinále jí přímo v hledišti bude držet palce její maminka a možná i její otec, s nímž se Katarína řadu let nebavila a kvůli kterému kdysi dokonce odešla z domova. Protože nechtěl, aby šla studovat konzervatoř, lhal jí, že bez předchozí hudební průpravy stejně nebude přijatá, a tak ani nemá smysl hlásit se. Katarína tak konzervatoř vzdala a s ní takřka i celou hudební kariéru, kterou se teď snaží znovu nastartovat právě prostřednictvím talentové soutěže. „Otec moje vystoupení z Mahenova divadla v televizi viděl, ale neozval se mi. Mrzelo mě to, na druhou stranu, říkala jsem si, že z toho, co jsem tam o něm řekla, nevyšel zrovna pozitivně a že bych to možná měla být já, kdo udělá první krok k našemu usmíření,“ vypráví. A tak ve čtvrtek po více než roce nekomunikace odložila stranou zlobu i hrdost, zvedla telefon a pozvala otce na své semifinálové vystoupení do Bratislavy. Přijede a dočkáme se omluvy a usmíření v přímém televizním přenosu? Dívejte se na v sobotu od 20.15 na Prima family. 
 

V jednom z castingových kol se objevil věštec, který byl přesvědčený o tom, že zvítězí blonďatá zpěvačka. V dalším díle se pak předvedla Katarína Landlová. „Kde jste byla celou tu dobu!“ zvolal po jejím vystoupení Jaro Slávik a porota jí vůbec prorokovala účast ve finále. Teď je Katarína Landlová krůček od něj, rozhodující vystoupení ji čeká v sobotu v rámci živého televizního přenosu. „Musím říct, že na tu věštbu bych nijak zvlášť nemyslela, možná bych na ni úplně zapomněla, nebýt toho, že pan jasnovidec Josef Podraný se mi ozval a dosud jsme v kontaktu.

 

Zrovna před chvílí mi psal, že mi moc drží palce a moc mi přeje, aby se mu věštba splnila,“ směje se zpěvačka. V sobotním semifinále má nicméně vedle sebe poměrně velkou konkurenci. „Můžu zazpívat sebelépe, ale pořád jsou tu pro diváky mnohem atraktivnější čísla, třeba light art Alexe Dowise nebo Quixiano. Zpěv je pořád jenom zpěv,“ říká.

 

V sobotním semifinále jí přímo v hledišti bude držet palce její maminka a možná i její otec, s nímž se Katarína řadu let nebavila a kvůli kterému kdysi dokonce odešla z domova. Protože nechtěl, aby šla studovat konzervatoř, lhal jí, že bez předchozí hudební průpravy stejně nebude přijatá, a tak ani nemá smysl hlásit se.

 

Katarína tak konzervatoř vzdala a s ní takřka i celou hudební kariéru, kterou se teď snaží znovu nastartovat právě prostřednictvím talentové soutěže. „Otec moje vystoupení z Mahenova divadla v televizi viděl, ale neozval se mi. Mrzelo mě to, na druhou stranu, říkala jsem si, že z toho, co jsem tam o něm řekla, nevyšel zrovna pozitivně a že bych to možná měla být já, kdo udělá první krok k našemu usmíření,“ vypráví. A tak ve čtvrtek po více než roce nekomunikace odložila stranou zlobu i hrdost, zvedla telefon a pozvala otce na své semifinálové vystoupení do Bratislavy. Přijede a dočkáme se omluvy a usmíření v přímém televizním přenosu? Dívejte se na v sobotu od 20.15 na Prima family. 

 

reklama