partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Konečně něco, co jste ještě neviděli!

Jaromír si v kapele vystačí sám, na jeho nevšední hudební nástroj se naučil hrát i Jakub Prachař.

Jaromír si v kapele vystačí sám, na jeho nevšední hudební nástroj se naučil hrát i Jakub Prachař.
V televizi stále hledáme něco, co jsme ještě nikdy v životě neviděli a díky soutěžícímu Jaromírovi Ružičkovi se nám to konečně splnilo. Ten do talentové show přišel s vlastním hudebním nástrojem, díky kterému dokáže zahrát na klávesy a bicí najednou. Do tohohle nevšedního nápadu Martin Dejdar okamžitě zapřáhl i Jakuba, jako skvělého muzikanta, kterému nedělalo problém sžít se také s „inseminační“ násadkou, kterou si musel natáhnout na bosou nohu. Zatímco na Jakuba čekala po netradičním zážitku dezinfekce, Jaromír si  za svůj nápad vysloužil nejen velký smích, ale i třikrát "ano".

V televizi stále hledáme něco, co jsme ještě nikdy v životě neviděli a díky soutěžícímu Jaromírovi Ružičkovi se nám to konečně splnilo. Ten do talentové show přišel s vlastním hudebním nástrojem, díky kterému dokáže zahrát na klávesy a bicí najednou.

 

Do tohohle nevšedního nápadu Martin Dejdar okamžitě zapřáhl i Jakuba, jako skvělého muzikanta, kterému nedělalo problém sžít se také s „inseminační“ násadkou, kterou si musel natáhnout na bosou nohu.

 

Zatímco na Jakuba čekala po netradičním zážitku dezinfekce, Jaromír si  za svůj nápad vysloužil nejen velký smích, ale i třikrát "ano".

 

reklama