partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Martin Dejdar bičován na pódiu!

Že porotcovská práce v soutěži Československo má talent 3 není jen sezení za stolem a mačkání tlačítka, ale někdy také dřina a pořádný adrenalin, dokázal v druhém pokračování letošního ročníku Martin Dejdar. A to hned dvakrát!

Poprvé Martina Dejdara vytáhl na pódium basketbalový tým ze Slovinska Junkings, respektive kolega Jaro Slávik a jeho mužská ješitnost. Coby bývalý basketbalista si byl totiž téměř jistý, že v minisouboji Slovensko versus Česká republika v házení míče na koš českého herce bez problémů porazí. Ovšem tak jednoznačné to nebylo!

 

Jaro prvním pokusem koš minul, a přestože ani Martinův hod do koše nedoplachtil, byl o poznání blíž úspěchu. Malá rozcvička nakonec Jarovi pomohla skórovat, Martin Dejdar se však nedal zahanbit. Rozběhnul se a s pomocí odrazu na trampolíně a tím pádem vysokého výskoku skoro až ke koši skóre srovnal. Odměnou mu byl obrovský potlesk a herec odcházel z pódia zpět na porotcovskou židli s širokým úsměvem na rtech.


Úsměv mu ale nevydržel dlouho. Vlastně jen pár minut, než na pódium přišel bičař Pavel Votápek a Martina Dejdara vyzval, aby mu při vystoupení – práskání bičem - asistoval. Už když herec držel noviny, které chtěl Pavel Votápek bičem přeseknout na polovinu a divadlem se rozlehl práskavý zvuk, moderátor Martin Pyco Rausch prohlásil, že v tenhle moment by si na pódium nestoupl, ani kdyby mu zaplatili bůh ví kolik peněz. Martina Dejdara však Pycovy obavy neodradily. Pavel Votápek nakonec přetnul noviny bičem několikrát, až z nich zbyly jen cáry papíru.


Co ale přišlo potom, z toho se všem v sále Mahenova divadle zatočila hlava. Bičař totiž požádal Martina Dejdara, aby si zapálil cigaretu, dal si ruce za záda a pohlédl do davu v divadle jakoby vyhlížel někoho sympatického s tím, že on se zatím bude snažit bičem utnout konec cigarety. Herec si zapálil, postavil se, bič prásknul. Vzápětí se však Martin Dejdar chytil za pusu, prsty zbarvené do červena, bolestná grimasa ve tváři.

 

Pavla Votápka polilo horko, zčervenal, stres mu nedovolil vypravit ze sebe slovo. Že by se tentokrát netrefil? Nebo si z něj český herec jenom vystřelil?

 

Druhý díl Česko Slovensko má talent si přehrajte na PrimaPLAY.

reklama