partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Mohla Lucie Bílá ovlivnit výsledek Talentu?

Česko a Slovensko prožily víkend plný silných slov. Nejprve na Slavíkovi vystoupil se svým emotivním projevem Daniel Landa, aby ho den poté ve velkém finále „Československo má talent“ následovala Lucie Bílá.

Ve třetí řadě „Československo má talent“ došlo ke změně pravidel.  Soutěžící, kteří se probojovali do velkého finále, se mohli rozhodnout, zda si mezi sebou rozdělí peněžitou výhru 100 tisíc EUR procentuálně dle svého umístění, nebo zda vítěz získá výhru celou. S možností rozdělení peněz však museli souhlasit všichni soutěžící, stačil jeden, který by v přímém přenose a před všemi vyslovil své NE a tato možnost nebyla možná. NE řekl soutěžící Alex Dowis.

 

Po reakcích Lucie Bílé a Jaro Slávika na NE Alexe Dowise se na veřejnosti a v médiích strhla vzrušená diskuse. Mohli porotci svými slovy ovlivnit výsledek soutěže? Ano, mohli.  Na tomto místě je však korektní konstatovat, že všechna vyjádření porotců jsou součástí hry, tudíž mohou ovlivnit a ovlivňují výsledky hlasování. Tedy i emotivně zabarvený projev Lucie Bílé byl součástí hry a mohl mít vliv na hlasování.  Sílu ovlivnit výsledek, tedy i fakt, kdo se stane vítězem třetí řady, však neměl. Dle informací z produkce pořadu bylo vítězství Jozefa Pavlusíka natolik přesvědčivé, že by jej nemohla změnit sebesilnější slova kohokoliv.

 

Obdiv publika si však nezaslouží jen soutěžící, jak vítězové, tak poražení, ale především Lucie Bílá, která se dokázala během několika minut „vzpamatovat“ a přede všemi se za svá silná slova Alexovi omluvit.

reklama