partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

O show

Česko Slovensko má talent Foto: Česko Slovensko má talentFoto: All

Got Talent je dnes největším světovým pojmem pro televizní zábavnou show. V květnu 2009, když finále Britain´s Got Talent sledovalo 18,3 milionu diváků, se jednou z nejznámějších žen v novodobé televizní zábavě stala Susan Boyleová.

Nezaměstnanou 47letou venkovanku sledovaly miliony diváků na její cestě za vítězstvím, od prvních chvil před kamerou plakaly u jejího zpěvu a milovaly ji pro to, jak byla prostá a přitom úžasná. Pohádka o talentu, který dostal šanci, o splněném snu, o úspěchu... To je důvod, proč diváci na celém světě milují Got Talent a proč byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku na festivalu Broadcast Awards 2010. Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 odvysílal poprvé, ovládl celý svět. Do června 2007 byl odvysílán ve 27 zemích světa, nevynechal ani Austrálii, Asii, Jižní a Střední Ameriku, jih Afriky…

 

Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šanci každému, bez ohledu na věk či typ talentu – soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobati, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu ale není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Nakonec se ve finále stává absolutním vítězem miláček „vox populi“. Průvodci televizních přenosů jsou tři členové poroty, jak už to tak bývá – každý v jiné roli, a dva moderátoři, kteří průběh soutěže posouvají, dynamizují, glosují.

 

V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat televize Prima family a JOJ opět letos na podzim, čeká na vítěze prémie 100 000 eur a setkání má šanci vystoupit před autorem této soutěže Simonem Cowellem!.

 

I letos pro vás ale máme připraveno několik překvapení, která formát ještě více oživí.

reklama