partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

„Prudič“ Pátrovič zpívá Gotta i Rolins

Show Československo má talent bez Jozefa Pátroviče? Nemožné! Slovenský důchodce je opět na scéně, tentokrát s duetem Zvonky štěstí, kde si však sám odzpívá Karla Gotta i Daru Rolins!

Vyhodí ho dveřmi a on vleze oknem. Vyhodí ho oknem, ale Jozef Pátrovič přijde – bůhvíkudy – zase. Jedenasedmdesátiletý důchodce ze slovenské Prievidze, který se proslavil tím, že pravidelně obráží všechny televizní soutěže, kde se dá zpívat, nemůže chybět ani ve třetí řadě show Československo má talent.

 

Pravda, zpěvu jsme od něj zatím moc neslyšeli. V prvním ročníku si stěžoval na smog, nedalo se dýchat a tudíž ani zpívat, ve druhém mu zase vadilo, že v divadle, kde se natáčelo, není vyvětráno, dostatečný klid, takže neslyší hudební podklad, no a nakonec ty špatné mikrofony…

 

Je na čase všechno napravit, takže letos přišel Jozef Pátrovič zazpívat znovu! Publikum v Mahenově divadle ho vítalo potleskem vstoje, porotě svým příchodem vyrazil dech. Protože má rád písničky Karla Gotta, vysvětlil, rozhodl se zpívat Zvonky štěstí. Když se však rozezněl hudební podklad a skutečný hlas Karla Gotta, všichni zpozorněli. „On snad bude zpívat Darinku…,“ zašeptala Lucie Bílá a Jaro Slávik neměl daleko k pádu z porotcovské židle.

 

A skutečně! Jozef Pátrovič si v Mahenově divadle zahrál nejprve na Daru Rolins, aby posléze zpíval i svého oblíbence Karla Gotta. Duet neduet, hvězda prostě může být jenom jedna! A stát s hvězdou na pódiu, to něco znamená, jak dobře ví Jakub Prachař, proto si tuto jedinečnou příležitost nemohl nechat ujít.  Jakub se radoval, Pyco se na dálku omlouval Daře Rolins, diváci bouřili, Jozef Pátrovič se usmíval. Jak se ale jeho vystoupení líbilo porotě? A postoupí do dalšího kola? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima family. 

„Prudič“ Pátrovič zpívá Gotta i Rolins

Show Československo má talent bez Jozefa Pátroviče? Nemožné! Slovenský důchodce je opět na scéně, tentokrát s duetem Zvonky štěstí, kde si však sám odzpívá Karla Gotta i Daru Rolins!

Vyhodí ho dveřmi a on vleze oknem. Vyhodí ho oknem, ale Jozef Pátrovič přijde – bůhvíkudy – zase. Jedenasedmdesátiletý důchodce ze slovenské Prievidze, který se proslavil tím, že pravidelně obráží všechny televizní soutěže, kde se dá zpívat, nemůže chybět ani ve třetí řadě show Československo má talent. Pravda, zpěvu jsme od něj zatím moc neslyšeli. V prvním ročníku si stěžoval na smog, nedalo se dýchat a tudíž ani zpívat, ve druhém mu zase vadilo, že v divadle, kde se natáčelo, není vyvětráno, dostatečný klid, takže neslyší hudební podklad, no a nakonec ty špatné mikrofony… Je na čase všechno napravit, takže letos přišel Jozef Pátrovič zazpívat znovu! Publikum v Mahenově divadle ho vítalo potleskem vstoje, porotě svým příchodem vyrazil dech. Protože má rád písničky Karla Gotta, vysvětlil, rozhodl se zpívat Zvonky štěstí. Když se však rozezněl hudební podklad a skutečný hlas Karla Gotta, všichni zpozorněli. „On snad bude zpívat Darinku…,“ zašeptala Lucie Bílá a Jaro Slávik neměl daleko k pádu z porotcovské židle. A skutečně! Jozef Pátrovič si v Mahenově divadle zahrál nejprve na Daru Rolins, aby posléze zpíval i svého oblíbence Karla Gotta. Duet neduet, hvězda prostě může být jenom jedna! A stát s hvězdou na pódiu, to něco znamená, jak dobře ví Jakub Prachař, proto si tuto jedinečnou příležitost nemohl nechat ujít.  Jakub se radoval, Pyco se na dálku omlouval Daře Rolins, diváci bouřili, Jozef Pátrovič se usmíval. Jak se ale jeho vystoupení líbilo porotě? A postoupí do dalšího kola? Dívejte se v neděli od 20.00 na Prima family. 

reklama