partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Sestra Miss World ve třetí řadě show Československo má talent!

Lívie Kuchařová, sestra Miss World Taťány Kuchařové, miluje zpívání. Studuje Státní konzervatoř v Praze a své štěstí chce zkusit také v pořadu Československo má talent.

Zpěvaček je v soutěži Československo má talent fůra. Ale zpěvaček, které by měly za sestru Miss World? Jedna taková se na obrazovce Prima family objeví v neděli večer. Ačkoliv Lívie Kuchařová nechce být primárně prezentovaná jako sestra Miss World, spojení se sestrou se nevyhne. „Blondýna? Kuchařová? A z Opočna? To mi něco…“ vrtá hlavou Martinu Dejdarovi, sotva Lívie vkročí na pódium Mahenova divadla a představí se. „Neměli vy jste nějakou Kuchařovou Miss?“  ptá se ho Jaroslav Slávik. „Měli,  dokonce světovou,“ reaguje Dejdar. „Takže mi chceš říct, že já na vlastní oči vidím sestru Miss World?“ vzhlédne překvapivě Slávik.

 


Lívie Kuchařová se zpěvu věnuje od sedmi let a v současnosti studuje Státní konzervatoř v Praze, obor populární zpěv. Tvrdí, že její slavná sestra není motorem, který by ji hnal, její úspěch je pro ni spíš inspirací. „Zvykla jsem si na to, že kdykoliv někde vystupuji, moje jméno je automaticky spojené se sestřiným. Můžu si přát, aby to tak nebylo, abych vystupovala sama za sebe, bohužel to je tak jediné, co s tím můžu dělat. Každopádně sestřin příběh je důkazem, že když něco chcete a uděláte pro to všechno, můžete dokázat spoustu věcí,“ usmívá se.

 

 

Řada lidí říká, že jí jméno „Kuchařová“ umetá cestičku a slavná sestra pomáhá, ve skutečnosti je to ale podle Lívie přesně naopak: „Táňa ví, čemu se věnuju a ví i to, že jsem se přihlásila do této soutěže. Ale to je všechno,“ tvrdí. Ačkoliv sestra se pohybuje v showbyznysu už dlouho, Lívie od ní žádné rady, které by jí případně mohly pomoct uspět, nedostala. „Já jsem se ani na žádné neptala. Pár vystoupení a zkušeností už za sebou přece jenom mám, takže takové věci jako co si obléknout, jak se chovat, jak se namalovat, to všechno vím…,“ směje se a dodává: „Navíc tohle všechno by měl člověk řešit podle svého uvážení, aby se cítil dobře a nikoliv podle doporučení.“

 

 

Lívie Kuchařová je smířená s tím, že řečem o příbuzenském vztahu s Táňou se neubrání. Každopádně odmítá, že by to díky jménu měla snazší než jiní soutěžící. Právě naopak, jak ostatně uvidíte v neděli… A co se fanoušků týká, ti mužští mají bohužel smůlu. Kuchařová je už více než rok šťastně zadaná. Jejím vyvoleným je rocker a bývalý bubeník zpěváka Marka Ztraceného, nyní Mira Šmajdy, Marek Fryčák.

reklama