partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Vítězem ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se stal Jozef Pavlusík!

Třetí ročník soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT má svého vítěze. Po nervydrásajícím finále plném emocí se jím nakonec stal zpěvák Jozef Pavlusík. Podívejte se na video se včerejším vyhlášením výsledků!

Do nedělního Velkého finále se probojovalo těchto devět soutěžících: Alex Dowis malující světlem, zpěvačka Katarína Landlová, dětská taneční skupina Jumbochicks, taneční skupina Credance, zpěvák Jozef Pavlusík, tanečník Patrik Gluchowski, malý bubeník Andrej Kampf, stínové divadlo Teulis a Monika Olšovská a pes Arsy s disciplínou dog dancing.

 

Všichni finalisté předvedli opravdu skvělá vystoupení, a možná i proto moderátoři na konci první části přišli s nečekanou nabídkou.

 

Navrhli soutěžícím, že se mohou rozhodnout, zda chtějí ponechat celou výhru jen pro toho, kdo dostane od diváků nejvíce SMSek, anebo vítězi ponechat pouze cestu kolem světa a částku 100 000  Euro (2 500 000 Kč) rozdělit podle procentuálního podílu toho, kolik kdo dostal SMSek.

 

Každý soutěžící dostal možnost se vyjádřit, a aby mohlo k rozdělení výhry dojít, museli všichni souhlasit. Výtvarník Alex Dowis však řekl: "Ne". S rozdělením výhry nesouhlasil, a tak vítěz bral celou částku.

 

Vítězem třetího ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se stal zpěvák Josef Pavlusík.

 

Výherkyní 75 000,- Kč za poslanou SMS je:

Vladislava Michalicová, Břeclav.

 


reklama