partner pořadu
  • Česká verze
  • Slovenská verzia

reklama

Zpěvačky - koho poslala porota rovnou domů?

Porota dala do jedné skupiny pětici zpěvaček, z nichž každá je úplně jiná: Esther Lubadika, Veronika Ingrová, Dita Rozumková, Biba a Denisa Gajarská.

 

Zpěvačky – Esther Lubadika, Veronika Ingrová, Dita Rozumková, Biba a Denisa Gajarská
Porota dala do jedné skupiny pětici zpěvaček, z nichž každá je úplně jiná. Dvacetiletá zrzka Denisa Gajarská z Košic si na rozhodující okamžik vybrala písničku Valerie od Amy Winehouse. Třiadvacetiletá Biba, která v minulém kole zaujala písní od Edith Piaf, tentokrát zvolila jinou klasiku – Imagine od Johna Lennona. Čtyřicetiletá hudební pedagožka Dita Brlicová Rozumková tentokrát pro svůj operní zpěv zvolila skladbu Con Te Partiro od Andrey Bocelliho, Veronika Ingrová zpívala skladbu Things I Never Had od Beyoncé a R’n‘B vypalovačku zvolila i Esther Lubadika se svými dvěma tanečnicemi.
Podívejte se, jak jim to šlo. A koho poslala porota rovnou domů?

Dvacetiletá zrzka Denisa Gajarská z Košic si na rozhodující okamžik vybrala písničku Valerie od Amy Winehouse. Třiadvacetiletá Biba, která v minulém kole zaujala písní od Edith Piaf, tentokrát zvolila jinou klasiku – Imagine od Johna Lennona.

 

Čtyřicetiletá hudební pedagožka Dita Brlicová Rozumková tentokrát pro svůj operní zpěv zvolila skladbu Con Te Partiro od Andrey Bocelliho, Veronika Ingrová zpívala skladbu Things I Never Had od Beyoncé a R’n‘B vypalovačku zvolila i Esther Lubadika se svými dvěma tanečnicemi.

 

Podívejte se, jak jim to šlo. A koho poslala porota rovnou domů?

 

 

reklama