TALENT bude i na silvestra! Exkluzivně: novoroční přání Lucie Bílé!

Lucie Bílá je ženou tisíce tváří Foto:
Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT si můžete připomenout i poslední den v roce! Od 20.15 si nenechte ujít na Primě sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku a navíc novoroční přání všech porotců.

Nejvtipnější hlášky dvojice Jakub&Pyco!

Jakub a Pyco jako na pláži Foto:
Jsou výřeční, nebojí se ničeho a jsou to moderátoři Česko Slovensko má talent 2013! Bez Pyca a Jakuba by to prostě nebylo ono. Podívejte se na jejich nejvtipnější hlášky během celého Talentu 2013!

BEST OF SESTŘIH: Nejvíc SEXY těla!

ČSMT IV - Atlet na bradlech Foto:
V letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bylo co poslouchat, ale hlavně na co koukat! Připomeňte si nejvíc sexy vystoupení. Vaše oko zaplesá :)

Finále Talentu: The Pastels ohodnotili The Boyz!

The Pastels Foto:
Na finále Talentu se objevila i slovenská taneční skupina The Pastels, která se dostala v prvním ročníku až do finále. Kluci jsou na Slovensku tanečním fenoménem. Jak zhodnotili The Boyz a Bruise Žilku? Jaktože se znají?

ROZHOVOR: Finalistka ČSMT 2012 Katarína Landlová vydává desku!

Katarína Landlová Foto:
Na finále letošní show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jsme potkali i loňskou finalistku Katarínu Landlovou. Podívejte se na rozhovor i reportáž ze studia.

BEST OF SESTŘIH: Nejlepší ZPĚVAČKY z Talentu!

ČSMT (6) Eliška Lüftnerová  Foto:
V show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se letos objevila spousta skvělých zpěvaček. Podívejte se na ty nejlepší a připomeňte si jejich výkony!

reklama

reklama