BEST OF SESTŘIH: Nejvíc SEXY těla!

ČSMT IV - Atlet na bradlech Foto:
V letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bylo co poslouchat, ale hlavně na co koukat! Připomeňte si nejvíc sexy vystoupení. Vaše oko zaplesá :)

Finále Talentu: The Pastels ohodnotili The Boyz!

The Pastels Foto:
Na finále Talentu se objevila i slovenská taneční skupina The Pastels, která se dostala v prvním ročníku až do finále. Kluci jsou na Slovensku tanečním fenoménem. Jak zhodnotili The Boyz a Bruise Žilku? Jaktože se znají?

ROZHOVOR: Finalistka ČSMT 2012 Katarína Landlová vydává desku!

Katarína Landlová Foto:
Na finále letošní show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jsme potkali i loňskou finalistku Katarínu Landlovou. Podívejte se na rozhovor i reportáž ze studia.

BEST OF SESTŘIH: Nejlepší ZPĚVAČKY z Talentu!

ČSMT (6) Eliška Lüftnerová  Foto:
V show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se letos objevila spousta skvělých zpěvaček. Podívejte se na ty nejlepší a připomeňte si jejich výkony!

Jak dopadla láska přes internet finalistů Talentu?

ČSMT: Tomáš a Peter Szabo Foto:
Peter a Tomáš Szabó svým zpěvem romantických songů okouzlili nejednu dívku. Jeden z nich však měl oči jen pro tu jednu. I když ji nikdy neviděl. Jak láska přes internet dopadla?

Čtyři Talenty a jedna porota. Jak se za tu dobu změnili?

ČSMT: Porota Talentu 2010 Foto:
Česko Slovensko má talent už byl čtvrtou sérii tohoto pořadu. Začal v roce 2010 a přestože se v něm měnili tváře soutěžících jak na běžícím páse, porota zůstala...Jak se proměnili během čtyř let?

reklama

reklama