SOBOTA
20.15

iPrima.cz :: Česko Slovensko má Talent

První fotky z finálových vystoupení: Co se připravuje v Talentu?

Mirror Family připraví skvělou show Foto:
Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Kdo vyhraje 100 000 euro? A kdo má ten největší talent? To se dozvíte už dnes na Primě ve 20.15.

Drama při generálceTalentu: Krasobruslař upustil partnerku!

Bruslení Anette a Yannick Foto:
Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Už dnes se rozhodne! Právě teď probíhá generální zkouška v Incheba aréně v Bratislavě. Soutěžící z Francie bohužel na generálce opustil svou partnerku během akrobacie na kolečkových bruslích.

Vystoupení finalisty Michala Kruže: Tanec s 3D mappingem

Michal Kruž Foto:
Tanečník, který v kastinzích okouzlil freestylem, předvedl během semifinále dokonalou souhru tance a vizuálního dění na televizních obrazovkách. Podívejte se vizuálně dokonalou podívanou.

V sobotu se rozhodne! Znáte 10 finalistů Česko Slovensko má talent?

Mirror Family  Foto:
Ve středečním semifinále Česko Slovensko má talent diváci zvolili další dva finalisty, kteří vystoupí vedle osmi šťastlivců, jež dostali od poroty Zlatý bzučák, tedy možnost jít rovnou do finále. Kterých deset finalistů uvidíte?

Tanečnice na létající tyči: Na toto vystoupení měla přípravu pouhých sedm hodin!

Růženka Kunstýřová Foto:
Růženka Kunstýřová předvedla na semifinále Talentu naprosto nevídanou podívanou. Létající choreografii na tyči. Show, kterou v Čechách ani na Slovensku nikdo nedělal. Podívejte se na celé vystoupení.

Vystoupení semifinále: Street workout Skalica stavěla mrakodrap

Street workout Skalica Foto:
Svalovci a sportovci ze Street workout Skalica předvedli perfektní show během semifinále Česko Slovensko má talent 2015. Na postup do finále to bohužel nestačilo, ale za shlédnutí jejich dokonalá show rozhodně stojí. Finále Talentu uvidíte už v sobotu 21.11 na Primě ve 20.15!

Všechna videa
ČS má talent 2015 - banner

reklama

reklama