SOBOTA
20.15

iPrima.cz :: Česko Slovensko má Talent

Česko Slovensko má Talent 2016: Staňte se součástí!

ČSMT2016 - kastingy ČR Foto:
V březnu proběhly castingy na nový ročník ČSMT na Slovensku, které sklidily velký zájem zejména u mladých lidí. V dubnu čeká castingový víkend také Českou republiku.

Kdo vyhrál 3 000 euro za SMS hlasování ve finále Talentu? Jste to vy?

Big names v zákulisí Foto:
V sobotním finále Česko Slovensko má talent 2015 mohli diváci hlasovat také prostřednictvím SMS, aby podpořili svého favorita. Hlasování bylo oceněné. Kdo vyhrál 3 000 euro?

Letošní Talent má vítězku! Je to zpěvačka Gyöngyi Bodišová

ČSMT2015 - Bodišová Foto:
Diváci Česko Slovensko má talent 215 zvolili vítězku. Zpěvačka Gyöngyi Bodišová vyhrála ceny v hodnotě 100 000 euro a my doufáme, že i slibně našlápnutou kariéru. Gratulujeme!

První fotky z finálových vystoupení: Co se připravuje v Talentu?

Mirror Family připraví skvělou show Foto:
Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Kdo vyhraje 100 000 euro? A kdo má ten největší talent? To se dozvíte už dnes na Primě ve 20.15.

Drama při generálceTalentu: Krasobruslař upustil partnerku!

Bruslení Anette a Yannick Foto:
Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Už dnes se rozhodne! Právě teď probíhá generální zkouška v Incheba aréně v Bratislavě. Soutěžící z Francie bohužel na generálce opustil svou partnerku během akrobacie na kolečkových bruslích.

Vystoupení finalisty Michala Kruže: Tanec s 3D mappingem

Michal Kruž Foto:
Tanečník, který v kastinzích okouzlil freestylem, předvedl během semifinále dokonalou souhru tance a vizuálního dění na televizních obrazovkách. Podívejte se vizuálně dokonalou podívanou.

Všechna videa
ČS má talent 2015 - banner

reklama

reklama