VIDEO: Joker na tyči! Pole dance trochu jinak!

ČSMT2015 -Joker na tyči Foto:
Umění tance u tyče už dávno nepatří mezi lascivní zábavu perverzů. Pole dance je sport, který se prosazuje čím dál tím víc, ale většinou vidíte tančit u tyče hlavně spoře oděné ženy. Alex v Talentu jako Joker ukáže, že pole dance je vlastně tvrdá gymnastika s nutností perfektně vyšinutého výrazu.

Talent: Tohle je zaručený úlet roku. Ross z Přátel existuje!

ČSMT2015 -Ross Geller Foto:
Většina z nás si pamatuje na internetový virál rumunských djů, kteří zpívají svou "perfektní" angličtinou "superrsonic elektrrronic". Pamatujete? Tak se připravte na to, že do Talentu nejspíš přijel jejich kolega (nebo Rosse Gellera)! Podívejte se na bláznivého dědu ze sobotního Talentu už teď!

TALENT: Show inspirovaná Werichem, která nemá obdoby!

Big names Foto:
"Z toho byste normálně mohl vytvořit muzikál," dušují se porotci Česko Slovensko má Talent. I když "živé sochy", umění, které často vídáte na ulicích, je považováno za poněkud pokleslý obor, skupina Big Names mu dala naprosto okouzlující nádech.

VIDEO: Krasobruslařská dvojice okouzlila i na pevnině!

Bruslení Anette a Yannick Foto:
Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Partnerská dvojice okouzlila svým "krasobruslařským uměním", které musela ukázat na pevnině. A tak zvolili kolečkové brusle.

Talent: Umí zpívat, nebo neumí? Porota se neshodne, co říkáte vy?

Silvia Victoria Regia Foto:
Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Když Silvia Victoria Regia vstoupí na pódium, porota neví, co si má myslet. "Jste zvláštní," konstatuje Lucie Bílá. O dost zvláštnější je však i její zpěv. Co si myslíte vy?

Sobotní talent: Kluci umí s obyčejným jojem nevídané věci!

Jojo team v akci Foto:
Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Na pódiu Talentu uvidíte ve 20.15 kluky, kteří si umí hrát s jojem. Jejich hraní je ovšem na trochu jiném levelu, než jsme zvyklí vídat. Podívejte se na video.

Všechna videa
ČS má talent 2015 - banner

reklama

reklama