Aquabelly z Talentu: Trénovaly jsme po skypu!

Aquabelly se vám v neděli představily ve fantastické show v Talentu. Na konci porota a diváci akorát zalapali po dechu. Holky toho mají za sebou hodně. A my jsme se ptali na praktické otázky. Víte třeba, co to mají na hlavě?

Poznáte je hned, mají vypracovaná těla a lesklé drdůlky, které nás hned zaujaly. Budete překvapeni, co si to zrovna holky ze synchronizovaného plavání dávají na hlavu. A jak dlouho to dostávají z vlasů?

Aquabella je formace dívek a dam od 18 do 38 let, většina z nich má za sebou velké zkušenosti na Olympiádě, a jedna z nich dokonce nežije trvale na Slovensku. Tady se nabízí otázka, jak trénovaly. Holky svorně tvrdí, že po skypu!

Podívejte se na rozhovor, kde vám Aquabella leccos prozradí ze života pod vodou!

Nervozita z televizních kamer a slavné poroty se na psychice sportovkyň mohly podepsat. Jak celé natáčení a přípravu těsně "před" prožívaly? Čeho se obávaly?

Podívejte se na reportáž, jak se holky připravovaly na vystoupení, když se jejich prostor smrskl na miniaturní venkovní nádrž během chladného letního večera při natáčení Česko Slovensko má talent 2013?

Článek

Reportáž s Aquabellami

Reportáž: Byli jsme s Aquabellami od začátku do konce!

Jejich revírem je bazén, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou obyčejní plavci. Byli jsme s nimi během přípravy, během natáčení, a dokonce po jejich show! Jak ...

Sledujte Česko Slovensko má talent 2013 každou neděli ve 20.15!

Všechna videa

reklama

reklama