BEST OF SESTŘIH: Nejlepší zahraniční vystoupení z Talentu

Do show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se může přihlásit kdokoli. I letos jsme proto viděli několik talentů ze zahraničí. Podívejte se na ty nejlepší!

Připomeňte si hadího muže z Ruska, maďarského břichomluvce Jozsefa Pappa, Medrano kouli smrti, skokany na trampolíně Walkings, švýcarského žongléra a akrobata Jonase nebo Američana Davida Smitha, který se nechal vystřelit z kanónu jako dělová koule.

Jeden zástupce zahraničních talentů se probojoval až do semifinále. Už v neděli uvidíte tanešní skupinu Tumar KR. Źáci vítěze druhá řady ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT diváky v divadelním kole doslova uchvátili, a ti je pak poslali svými esemeskami do semifinále. Co předvedou nyní?

Dívejte se v neděli 1. prosince ve 20.15 na Primu!

Článek

ČSMT (9) Tumar KR

Exkluzivní rozhovor s Ataiem: Díky Talentu mě lidé poznávají i v Kyrgyzstánu

Atai Omurzakov všechny překvapil, když se objevil znovu v brněnském divadle během natáčení Česko Slovensko má talent 2013. Po svém vítězství v Talentu před dvěma lety, se ...

Článek

David jde na věc! Foto: FTV Prima

Rozhovor: David Smith se vystřelil z děla do oblak! Jaké to je?

Podívejte se na bezprostřední reakce Davida Smithe poté, co se v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vystřelil coby živá dělové koule z obrovského kanónu.

Článek

Leoš se dívá do Koule smrti

Exkluzivní rozhovor s Marešem! Dvě minuty potom, co vystoupil z Glóbu smrti!

Globus smrti, tak se nazývá neobyčejně nebezpečný motorkářský sport. Kovová koule s průměrem 4,5 metru pohltila tři motorkáře a jednoho vyděšeného Leoše Mareše. Máme pro ...

Všechna videa

reklama

reklama