Uvidíte v neděli: Bezpáteřní soutěžící z Ruska šokoval porotu!

ČSMT (4) Jogín Foto: ČSMT (4) JogínFoto: All

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT pokračuje a s ní i další neuvěřitelné talenty a jejich příběhy! Kdo v neděli uslyší od hvězdné poroty „ano“ a kdo se vrátí domů s nepořízenou? A koho v závěru dílu pošlou diváci svými SMS hlasy do semifinále? Uvidíme!

Soutěžící, kteří pilují vystoupení do poslední minutky, vkládají do účasti na castingu obrovské naděje! Patří k nim i Nikol Karolová, která neměla zrovna snadný život, ale rozhodla se o své štěstí bojovat… A s nesmrtelným hitem Whitney Houston jí to vyšlo naprosto skvěle, porota byla z jejího zpěvu nadšená! Na pódiu také zazáří nenápadná, ale o to atraktivnější taneční skupina Moving lights, která předvede, jak úžasně lze propojit světlo s pohybem.

Boj o přátelství

Talentová soutěž tentokrát ukáže i velké přátelství a chuť bojovat. Zatímco Miroslav Sýkora zazářil jako bojovník se svým osudem, mladí kluci z akustické skupiny Acoustic Ham ukázali, jak moc pro ně vlastní přátelství znamená. Předvedli dokonalý boj o to, aby mohli postoupit dál, i když jim to hvězdná porota příliš neulehčila.

Kluci z Acoustic Ham

A pozor, čeká nás i vystoupení charismatického devětačtyřicetiletého Mukhtara Contortiona, který svými schopnostmi naprosto vyšokuje celé divadlo! Těžko uvěřitelný výkon tohohle „bezpáteřního“ pána z Ruska jste v životě neviděli!

Podívejte se na ukázku všech talentů, které můžete vidět v tomto dílu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 6. října ve 20.15 na Primě!

 

Všechna videa

reklama

reklama