Česko Slovensko má talent 2015: Uvidíte první várku talentů

Dočkáme se nového Elvise? Foto: Dočkáme se nového Elvise?Foto: archiv Prima

Pátá řada nejúspěšnější talentové show odstartuje 3. září. První tři týdny ji budou moci diváci vídat dvakrát týdně ve čtvrtek a v sobotu, později už jen sobotní večery. Už ve čtvrtek uvidíte první várku talentů, které vám vezmou dech.

Pátá řada Česko Slovensko má talent 2015 bude tak trochu jiná. Přichází s několika novinkami. Tou nejdůležitější změnou jsou porotci. Můžete se těšit na dvě nové tváře. Pokud si ještě dobře pamatujete Jakuba Prachaře z moderátorského dua Talentu (Jakub a Pyco), tak český herec a zpěvák v hiearchii televizní show povýšil. Od 3. září ho uvidíte jako porotce!

Další novinkou je i čtvrté porotcovské křeslo. Na to zasedne krásná slovenská herečka, jež pravidelně vyhrává ankety oblíbenosti u slovenských diváků. Diana Mórová je známá jako kat v sukni. Přinese do show ještě větší napětí?

Diváci se mohou těšit na novou moderátorskou dvojici – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. „Ne každý den člověk dostane takovou nabídku, takže z toho mám velkou radost. ČSMT je největší show v rámci toho, co existuje na trhu, a nejúspěšnější v rámci formátů na světě,“ řekl Zimnýkoval.

TALENT umá však i jiné novinky. PODÍVEJTE SE.

Patax Bottom Percussion Foto:

Zpěvačka, která zapomněla text, okouzlí porotu

První díl Česko Slovensko má talent 2015 nicméně i tak bude o nových talentech, představeních a lidských příbězích. Proto také uvidíte mladou zpěvačku, jež okouzlí laním pohledem a hlubokýma tmavýma očima. Na pódiu však zapomene text, ale i tak zapůsobí krásným hlasem. I Sandra nosí v srdci příběh, z kterého mrazí.

Dechberoucí bude vystoupení slovenských dívek, jež předvedou umění na kole. Že takový sport neznáte? V soutěži Česko Slovensko má talent ho uvidíte v té nejlepší formě. Dívky válí!

Porotkyně Diana Mórová a Lucie Bílá Foto:

Kluk, jehož projev zahřeje u srdce. Takový je muž ze Slovenska, který usedne nejdřív za bílé piáno, aby mohl skončit s kytarou a písní, jež většinu diváků chytne za srdce. "Jste slovenský Tomáš Klus," častuje ho nový porotce Jakub Prachař.

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Článek

ČSMT - trojice Foto:

5 novinek Česko Slovensko má talent: Prachař jako porotce, nová porotkyně a noví moderátoři

Zatímco minulý týden jste viděli "best of" toho nejlepšího za poslední čtyři série Česko Slovensko má talent, tento čtvrtek ve 20.15 na Primě uvidíte první epizodu těch...

Všechna videa

reklama

reklama