Česko Slovensko má talent se vrací! Ve čtvrtek uvidíte sestřih toho nejlepšího

Česko Slovensko má talent - 5. řada Foto: Česko Slovensko má talent - 5. řadaFoto: archiv Prima

Pátá řada nejúspěšnější talentové show se začíná vysílat 3. září. Premiéru páté řady sice uvidíte až na začátku září, ale tento čtvrtek si můžete užít speciální sestřih toho nejlepšího, co vám Talent za čtyři řady nabídl. To nejlepší uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15

Příběhy, které vás dohnaly k slzám a vystoupení, jež ve vás probudily nadšení a respekt k druhým. I o tom je talentová soutěž Česko Slovenská má talent, která letos na podzim rozjede už svou pátou řadu. Budeme hledat ten největší talent, který nás diváky osloví, okouzlí a nechá beze slov.

Co se týče páté řady Česko Slovensko má talent, čeká nás spoustu novot. Porota a moderátoři čítají zcela nová jména, která vám představíme později. Tento čtvrtek uvidíte totiž to nejlepší za poslední čtyři roky celého pořadu.

Příběhy a výkony, které vás dostaly do kolen

Vzpomínáte si tak na koktavého zpěváka, který na pódiu vystřihl operu a jehož životní příběh rozplakal i drsného porotce Jara Slávika? Taneční skupiny, jež dokázaly rozhicovat i Lucii Bílou? Akrobatické výkony, které nenechaly nikoho na pochybách, že právě v ten moment jde dotyčným o život?

Již ve čtvrtek si můžete připomenout ve Speciálním sestřihu Česko Slovensko má talent všechny neuvěřitelné výkony. Na Primě Talent uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15!

Podívejte se na trailer k páté řadě Česko Slovensko má talent:

Pamatujete si na různá vystoupení?

Článek

ČSMT IV - Velké finále - Miroslav Sýkora Foto:

TALENT vyhrál Miroslav Sýkora - PRVNÍ ROZHOVOR s vítězem!

Osm nejlepších z letošního ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se v neděli utkalo ve Velkém finále. Nejvíce hlasů od diváků nakonec získal operní zpěvák Miroslav Sýkora.

Článek

ČSMT IV - Moderátoři v semifinále Foto:

Sexy tanečníci, zpěvačky, i žáci Ataie. To vše ve 2. semifinále Talentu!

První prosincová neděle bude patřit přímému přenosu druhého semifinále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

Článek

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 - Porota s moderátory Foto:

Ty nej okamžiky Talentu za rok 2013!

Pokud Silvestr strávíte spolu s námi, večer uvidíte to nejlepší. A pokud už se nemůžete dočkat. My jsme vám vybrali ty nejlepší okamžiky show Česko Slovensko má talent...

Všechna videa

reklama

reklama