Čtyři Talenty a jedna porota. Jak se za tu dobu změnili?

ČSMT: Porota Talentu 2010 Foto: ČSMT: Porota Talentu 2010Foto: All

Česko Slovensko má talent už byl čtvrtou sérii tohoto pořadu. Začal v roce 2010 a přestože se v něm měnili tváře soutěžících jak na běžícím páse, porota zůstala...Jak se proměnili během čtyř let?

První ročník Česko Slovensko má talent začal v roce 2010. Kdo bude sedět v porotcovském křesle, byl velký otazník. Jedno bylo jisté. V porotě musí být žena, která svůj talent uplatňuje už několik let a dodá svým názorům váhu jako zkušená žena pohybující se v showbyznysu. Mohl to být snad někdo jiný? Lucie Bílá se svým pozitivním přístupem dokáže uklidnit nervózního soutěžícího, ale jinak je neúprosná. Rok 2010 byl důležitý i pro herce Jana Krause. Přísný a nesmlouvavý postoj se sarkastickým humorem, to bylo jeho devízou.

Talent 2010 objevil novou hvězdu- Jaro Slávika

ČSMT: Porota Talentu 2010

Producent a manager Jaro Slávik byl do roku 2010 pro širší česko-slovenskou veřejnost poměrně neznámý muž. Nicméně, co se showbyznysu celé východní Evropy týkalo,byl to muž číslo jedna. Jako porotce však jeho nekompromisní názory založené na jeho profesních zkušenostech, dokázaly usměrnit leckteré talenty. Těm ostatním nemilosrdně vysvětlil, že jejich číslo v zábavním průmyslu nemá co dělat.

Kromě toho, jeho démonický vzhled udělal s ženami u obrazovek svoje....

2011 s Martinem Dejdarem jako showmanem

ČSMT: Porota Talentu 2011

Talent 2011 zažil otřes jednoho porotcovského křesla. Jan Kraus se odebral jiným směrem než byla talentová soutěž a za něj nastoupil herec, bavič a skvělý tanečník Martin Dejdar. Martin se chvíli jako porotce hledal, ale pak se vysloveně našel. Jeho místo bylo často na pódiu. Jeho přirozený talent byl vykouzlit divákům minimálně úsměv na tváři. A když se ani to nepovedlo, zkusil jeho slavný dabing Barta Simpsona, který fungoval zaručeně!

2012 beze změn a s operou

ČSMT: Porota Talentu 2012ČSMT: Porota Talentu 2012

Jaro, Lucie a Martin, to byla skoro svatá trojice. V Talentu tenkrát vyhrál poprvé Josef Pavlusík se svým operním zpěvem. Velký třesk, který pro budoucího vítěze roku 2013 znamenal trochu vyšlapanou cestičku většinovými názory na takový žánr jako je opera.

2013 s nejlepším českým moderátorem Leošem Marešem

ČSMT: Porota 2013

 

Neohrozitelnou dvojici Lucii a Jara doplnil tento rok Leoš Mareš, jež slávu sklízí nejen v našich českých luzích a hájích, ale je dobře známý i na Slovensku. Leoš přinesl do Talentu svou vlastní show a roztomilý humor, kde se nebál udělat si legraci i z ostatních porotců, protože toho se on rozhodně nebojí. Kolikrát mu šlo i o život...Můžeme ho zvolit jako nejakčnějším československým porotcem všech dob!

Článek

ČSMT (9) Leoš v rytmě salsy

Nedělní Talent: Leoš rozvlní boky v rytmu salsy!

I v dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíme spoustu talentovaných soutěžících, kteří přišli na casting předvést to nejlepší, co umějí! Letos čeká na vítěze 50 ...

 

Článek

ČSMT (6) Leoš čte deník

Když Slávik není doma, Leoš má pré!

I ten nejdrsnější porotce Jaro Slávik si musí někam odběhnout a něco zařídit... My nebudeme hádat co, ale výsledek byl jasný. Lucie Bílá a Leoš Mareš ovládli celý ...

 

Všechna videa

reklama

reklama