Deník z Talentu (den šestý): Jaro má narozeniny

Deník z Talentu 2013: Den šestý – Jaro Slávik v obležení fanoušků a novinářů Foto: Deník z Talentu 2013: Den šestý – Jaro Slávik v obležení fanoušků a novinářůFoto: All

Šestý den natáčení se nesl v duchu zpívání. Zpívali jsme všichni a několikrát, protože Jaro Slávik, porotce soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013, měl narozeniny.

Jaro byl trochu posmutnělý, že mu přibyl další křížek a nechtěl se ani svěřit, kolikáté narozeniny oslavil! Jen nám prozradil, že se už cítí jako Tyranosaurus.  

Jaro jako Batman v Leošově batmobilu

Na náladě mu nepřidal ani vtipálek Leoš Mareš, který donutil snad každého účastníka Jarovi zazpívat nebo mu dát něco k narozeninám. A tak si Jaro kromě dortu odnesl i tajemnou černou škrabošku od mystické zpěvačky. Veřejně pak slíbil, že si ke škrabošce ještě pořídí obleček Batmana a přijede stylově v autě Leoše Mareše! Výzva přijata, Jaro!

Leoše jsme se přeptali i na to, v čem je česko-slovenský Talent tak speciální:

Možná přijde i kouzelník…

A on opravdu přišel. Žádný Talent se bez kouzelníka nikdy neobejde. Jako by rakouský Magic Johnny cítil, že má Jaro narozeniny a kouzelnická vystoupení (společně s kostkovanými košilemi) jsou jeho nejoblíbenější z nejoblíbenějších. A kouzelník doopravdy předvedl číslo, které bylo naprosto neuvěřitelné. Aby toho nebylo málo, svůj výstup podpořil tancem. A Lucie Bílá přestala mluvit. Tohle si na televizních obrazovkách nenechte ujít.

Trochu jsme se báli... Foto:

Kromě kouzelníka jsme viděli i pár sexy tanečních skupin. Kluky i holky. Překvapila nás zpěvačka, která vyzkoušela podruhé talentovou soutěž, protože napoprvé neuspěla. Uspěje teď? Dokonce jsme se přesvědčili, že romantická láska založená na dopisování stále existuje… a vrátili jsme se do dětských let kvůli létajícímu letadélku, které opravdu ve vzduchu tančilo.

Těšte se na napínavé talenty už na podzim v Talentu!

Petra Kloidová

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Deník z Talentu 2013: Den druhý - Divadlo in blue Foto:

Všechna videa

reklama

reklama