Diváci Talentu poslali dál dívčí skupinu Forsomeone

Deník z Talentu 2013: Den třetí - dívčí skupina Foursome Foto: Deník z Talentu 2013: Den třetí - dívčí skupina FoursomeFoto: All

Nejvíce esemesek od diváků získala po prvním díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dívčí pěvecká skupina Forsomeone. Čtveřici zpěvaček tak zcela jistě uvidíme v semifinále.

V letošním ročníku ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jste totiž čtvrtým porotcem VY - televizní diváci. Každou neděli můžete poslat jednoho z šesti adeptů do semifinále. 

V prvním diváckém hlasování získaly nejvíce esemesek dívky z kapely Forsomeone.

Zpěvačky se do naší talentové soutěže přihlásily pod názvem Foursome, ale rozhodly se název změnit. "Slovem Foursome se označuje také sex ve čtyřech a my jsme nechtěly, aby byl tento význam s námi spojován. Proto jsme se rozhodly název naší skupiny pozměnit na Forsomeone, což znamená pro každého," uvedly holky v neděli v živém televizním přenosu.

Ostatní soutěžící, kteří se ucházeli o vaše hlasy - Dominika Parisová, Ilusias, Adam Weinzettl, Stefany a Roman Saibert - však stále nejsou mimo hru. I je může porota ještě do semifinále poslat.

Podívejte se na exkluzivní rozhovor se skupinou Forsomeone ze zákulisí:

 

Všechna videa

reklama

reklama