Do finále Talentu postupuje zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dospěla do semifinálových kol. První semifinále jste mohli vidět tuto neděli. Kteří čtyři z osmi účastníků nakonec postoupili do finále?

První semifinálový přenos byl skutečně nabitý. Ještě lepší vystoupení, než v divadle předvedli skvělý bubeník Mika Ronos, úspěšný tanečník Miroslav Bruise Žilka, operní pěvec Mirek Sýkora, dívčí taneční skupina Magic Free Group, písničkář Pavel Helan, sexy tanečnice pole dance Lucie Šimková, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zpěvačka Lucie Dobrovodská a tanečníci se světelnou show Moving lights.

Nejvíce SMS hlasů od diváků během nedělního přímého přenosu získal operní zpěvák se silným životním příběhem Miroslav Sýkora.

 

Článek

Mirek všechny dojal

Mirek z Talentu koktá a současně zpívá jako bůh! Jak je to možné?

Také vám nejde na rozum, jak je možné, aby člověk, který koktá tak, že mu není rozumět, zpíval jako slavík? Zeptali jsme se na to odborníka.

Na druhém místě se umístil skvělý tanečník Miroslav Bruise Žilka.

Třetí největší počet hlasů od diváků získal výtvarník Malej Dejv.

Na čtvrtém až pátém místě se umístili písničkář Pavel Helan a tanečnice pole dance Lucie Šimková. Z těchto dvou účastníků vybírala porota a do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nakonec poslala vtipného písničkáře Pavla Helana.

Postupujícím gratulujeme a všem vystupujícím děkujeme za skvělé výkony!

Článek

ČSMT- výherci semifinále

Podívejte se na rozhovory s Talenty, kteří postoupili do finále!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT už zná čtyři další postupující, které uvidíte ve finále!

Druhé a poslední semifinále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat už v neděli 1. prosince od 20.15 na Primě!

Všechna videa

reklama

reklama