Kvůli plátnu v semifinále jsem nemohl během tance komunikovat s lidmi, říká postupující Michal Kruž

Tanečník Michal Kruž, který do své street choreografie je schopný zakomponovat i balet, vystřihl během semifinále show, jež mu pomohla dostata se do finále. Vizuálně krásná show mu v praxi však poněkud překážela. Co si připraví na finále? Podívejte se na rozhovor!

Michal Kruž se divákům Talentu představil jako ten tanečník, který studoval balet. Jinak je to však mistr taneční improvizace neboli freestylu. Jeho semifinálové vystoupení však bylo naplánované na milimetry přesně.

3D mapping

Co pro něj byl největší problém během jeho semifinálového tance? Drobný tanečník na obrovském pódiu Talentu poněkud osiřel a tvůrci televizní show se mu rozhodli pomoci s tzv. 3D mapping. Michal tak na televizních obrazovkách vytvářel neuvěřitelné obrazy. Pro televizní diváky se stal tvůrcem vizuálně silných a působivých obrazů. V zákulisí jste pak mohli vidět, že před Michalem a vedle něj bylo plátno, na které se promítaly veškeré obrazce a jevy, jež braly dech.

Michal Kruž Foto: Michal KružFoto: archiv Prima

Co se stalo během vystoupení

"Vystoupení jsem si hrozně užil, ale trochu mi překáželo plátno. Neviděl jsem na diváky a nemohl jsem komunkovat s lidmi," vysvětluje Michal. Jelikož ho diváci poslali do finále, už má rozmyšlené, co ukáže v sobotu večer. "V semifinále jsem tančil na Rytmuse, příště budu tančit na Tinu, ale neprozradím na jakou píseň," směje se.

Ani Talent mu však v životě nepřinesl štestí. Podívejte se na rozhovor, který jsme s ním udělali před vystoupením:

Článek

Michal kruž v zákulisí Foto:

Úspěch v Talentu tanečníkovi nezaručil štěstí. Přišel o práci a o dítě

Tanečník Michal Kruž v jednom z kastingových kol zaznamenal svým improvizovaným tanečním vystoupením obrovský ohlas nejen na internetu. Úspěch v Talentu mu však nezaručil...

Finále Talentu uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě!

Five Fellas vystoupí jako Avataři Foto:

Všechna videa

reklama

reklama