Leoš Mareš usedne v porotě show Česko Slovensko má talent

Moderátor Leoš Mareš usedne v porotě Česko Slovensko má talent Foto: Moderátor Leoš Mareš usedne v porotě Česko Slovensko má talentFoto: Jiří Janoušek

Leoš Mareš a ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT patří od této chvíle k sobě. Zkušený showman a moderátor si plácl s FTV Prima a usedne do poroty čtvrté řady populární soutěže.

"Od spolupráce s Leošem Marešem si slibujeme svěží vítr, nové nápady a novou energii. Navíc v roli porotce v pořadu takového formátu ještě nikdy nevystupoval, tak očekávám, že uvidíme Mareše tak, jak ho ještě neznáme," řekl programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka. O dalších jménech porotců se teprve jedná.

Obsazení Leoše Mareše do poroty ČSMT je první vlaštovkou větší spolupráce Leoše Mareše s FVT Prima. Vedení televize s moderátorem jedná také o dalším pořadu, termín ani další podrobnosti ale zatím neznáme. 

Talentovaný vítěz (nebo vítězka) bude mít kromě samotné výhry i šanci, o které talentovaní soutěžící celého světa sní – vystoupit před nejpřísnějším porotcem všech dob Simonem Cowellem!

 

Všechna videa

reklama

reklama