Lubomír Kábrt vyhrál v Talentu se svým baton twirlingem

ČSMT IV (7) - LUBOMÍR KÁBRT Foto: ČSMT IV (7) - LUBOMÍR KÁBRTFoto: FTV Prima

I přes úvodní vtípky Leoše Mareše a Lucie Bílé, že s hůlkami točí spíš holky – mažoretky, nakonec vyrazil Lubomír Kábrt nejen porotě, ale i divákům se svým baton twirlingem dech. Po vystoupení ho svými smskami poslali diváci u obrazovek do semifinále.

Leoš Mareš to po Lubomírově nečekané show shrnul slovy: Lubomír Kábrt (22) je přesně tím příběhem ze soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, kdy se na pódiu objeví někdo, kdo působí zvláštně, lidé jsou ohledně něj plní předsudků a on jim potom vytře zrak. Podle „kata“ Jara Slávika je dvaadvacetiletý student dokonce kandidátem na vítěze.

A čím že to Lubomír Kábrt porotu a diváky dostal? Jeho baton twirl (anglicky „hůlka“ a „točení“) byl plný lehkých, ladných pohybů, se svojí hůlkou kouzlil tak, že se skoro zdála gumová a odolávající veškerým zákonům fyziky. Dodatečně se mu tedy porotci, kteří na jeho vystoupení zírali se směsicí údivu a překvapení, za nemístné fórky o tom, že hůlkou točí spíš holky, omluvili. Zaslouženě se mu pak dostalo i standing ovation.

Ostatně, podívejte se na jeho vystoupení sami na Prima PLAY. Stačí kliknout SEM.

Všechna videa

reklama

reklama