Lucie z Talentu: Táta byl indián, který jen projel v dostavníku

ČSMT (5) Lucie Dobrovodská hledá tátu Foto: ČSMT (5) Lucie Dobrovodská hledá tátuFoto: TV Prima

"Jestli tohle nebude ve finále..." nechal se slyšet Leoš Mareš poté, co v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dohrála a dozpívala Lucie Dobrovodská. Porotu zaujala už příchodem na pódium, kdy bylo jasně vidět, že Lucie není typická Češka ani Slovenka.

"Kořeny mám, já vlastně nevím, kde... nejspíš tu byl nějaký divoký mejdan v roce 1984 a moje maminka se ho zúčastnila. Společně s nějakým indiánem, který tudy zrovna projížděl v dostavníku," narážela na své indiánské rysy s tím, že o svém otci neví vůbec, ale vůbec nic.

Své matky se na něj údajně ptala několikrát, ona ale zarytě mlčí. "Nevyčítám jí to. Nejspíš s tím má spojené zážitky, které by raději z mysli vytěsnila," domnívá se Lucie, která by však otce poznat chtěla.

Lucie stále hledá...

"Pátrám, naposled včera jsem hledala na Googlu, jací cizinci tady byli v roce 1984. Ale když nevíte ani národnost, natož jméno, nemám, od čeho bych se odrazila," líčí.

Jediné, čím si je Lucie stoprocentně jistá, je, že otec o její existenci nemá ani páru. Exotický zjev jí jako malé přinášel problémy, spolužáci se jí posmívali. U kamarádů zase Lucčin osud vyvolával ochranitelské sklony.

"Přes muziku jsem se před lety seznámila s mužem, který byl jako můj táta. Přestože s mamkou nikdy nežil, protože měl vlastní ženu, padli jsme si do noty a mohla jsem se na něj kdykoliv obrátit s čímkoliv. Bohužel před dvěma lety zemřel," popisuje osmadvacetiletá Lucie, která pracuje v personalistice.

Dnes je její nejbližší oporou manžel. "Je úplně jiný než já. Moje muzika je bouřlivá, je to divočina a já jsem taky taková. On je jeden z mála lidí, kteří mě dokážou zklidnit," libuje si.

Její úchvatnou energii jste mohli vidět v pátém dílu show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT minulou neděli na TV Prima.

Prošvihli jste její skvělou show? Nejen její vystoupení najdete tady! A pokud vás zajímá jen Lucie, stačí kliknout na časovou osu přehrávače:

Článek

ČSMT (5) Lucie Dobrovodská na pódiu Foto: TV Prima

Pátý díl ČSMT byl znovu plný talentů! Podívejte se na všechny!

Pátý díl Talentu se znovu nesl na vlně inspirace. Umění, které jste ještě neviděli, ale hlavně zajímaví lidé, které máte šanci poznat jen tady! V článku najdete všechny ...

Článek

ČSMT (5) Oščádalová na pódiu Foto: TV Prima

Pavlína po vystoupení vymyslela děkovný song!

Pavlína Oščádalová zabojovala jako lvice, aby se dostala dál. První vystoupení na pódiu Česko Slovensko má talent 2013 pro ni ale nebylo vůbec jednoduché...

 

Článek

ČSMT (5) Helan

Písničkář s ajfonem: Začal jsem psát až po vysoké škole!

Pavel Helan přišel a zvítězil. Svým pozitvním přístupem k životu a písní o "ajfounech", "ajpedech" a "ajBohu" do publika dostal ohromnou energii, která se jen tak nevidí.

Všechna videa

reklama

reklama