Nedělní Talent: Leoš rozvlní boky v rytmu salsy!

ČSMT (9) Leoš v rytmě salsy Foto: ČSMT (9) Leoš v rytmě salsyFoto: All

I v dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíme spoustu talentovaných soutěžících, kteří přišli na casting předvést to nejlepší, co umějí! Letos čeká na vítěze 50 tisíc eur, zájezdy v hodnotě 350 tisíc korun, auto a vystoupení v soutěži Británie má talent.

Svůj talent přijde podrobit zkoušce ohněm například odvážný stand-up komik Jakub. I přesto, že Lucie nemá tenhle styl humoru zrovna nejradši, zbytek poroty vystoupení pobaví!

Uvidíme také dokonalou motorkářskou show hollywoodských rozměrů, beat box na harmoniku, tanečnici u tyče, která všechny ohromí svým vyrýsovaným tělem, nebo patnáctiletou Anetu Tokárovou, která porotu nadchne svým zpěvem i přesto, že přizná obrovskou trému. Stading ovation ji nemine!

Atai se vrací na místo činu!

ČSMT (9) Tumar KR

A uvidíme i naprosto sehranou trojici tanečníků z Kyrgyzstánu, jejíž vystoupení porotu a diváky zvedne z pohodlných divadelních sedaček! Není divu, tancovat je učí samotný vítěz druhé řady Talentu Atai Omurzakov.

Přijde také tanečník latino salsy, kterému ovšem chybí partnerka (před castingem dostala strach), a tak Leoš Mareš neváhá, zastoupí ji a na pódiu rozvlní své boky jako naprostý profík! Na světě je tedy nově vzniklá taneční formace „Sambo George“, která u zbytku poroty postoupí do dalšího kola, ovšem jen pod podmínkou, že bude dál pokračovat ve společném vystupování.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 3. listopadu ve 20.15 na Primě!

 

Všechna videa

reklama

reklama