Nedělní Talent představí kouzelníka, kterého chce na party i Jaro Slávik!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 - kouzelník Michal Nesveda Foto: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 - kouzelník Michal NesvedaFoto: All

I v další epizodě ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vás čekají soutěžící, kteří věří, že právě oni dokážou i po čtyřech letech konání Talentu porotu svým vystoupením překvapit!

V neděli 22. září od 20.15 se můžete těšit mimo jiné na naprosto úžasnou zpěvačku Marii Hrbkovou, ze které byla porota nejdřív lehce rozpačitá, když ale začala zpívat, i Leoš Mareš zjistil, že dát na předsudky se nevyplácí: „Vždycky se za ně znovu a znovu stydím, díky za to, že jsi mi znovu nastavila zrcadlo mé hlouposti,“ řekl Marii a přiznal, že měl při jejím vystoupení husí kůži.

Čeká vás také bubenická show, silová akrobacie, vystoupení hodně dobrého kouzelníka se závojnatkou, který překvapil dokonce i Slávika! Ten se překonal a jeho výstup okomentoval slovy: „Nesnáším kouzelníky a laciné triky, ale tohle kouzlo bych si dokázal představit na své narozeninové party! Ode mě máš ano!“  

Uvidíte také fantastického tanečníka Míru Žilku, kterému řekl ano i samotný Simon Cowell a porota německého Talentu, slovenský Talent se svou skupinou dokonce vyhrál!  Představí se i čtveřice Aquabella, mimořádně šikovné „mořské panny“, účastnice olympijských her v Sydney, kterým bylo divadlo malé, a tak se kvůli jejich pětimetrovému akváriu musel celý štáb přestěhovat na provizovní „plac“ na brněnské výstaviště! A čeká vás vystoupení jediného psího mazlíčka v republice, který dokáže udělat kotrmelec!

A to samozřejmě není všechno!

Ovšem jen šest nejlepších soutěžících se na konci nedělního dílu ocitne v přímém přenosu diváckého hlasování a jen diváci svými SMS hlasy rozhodnou, který z nich postoupí do semifinálového kola!

„Je to velká zodpovědnost být v porotě! Musíme být koncentrovaní a neprošvihnout ty dvě minuty, které účastníci mají, protože právě tyto dvě minuty mohou někomu změnit život,“ řekla Lucie Bílá.

„Velmi dlouho jsme zvažovali, jak motivovat lidi, aby se i do čtvrtého ročníku přihlásili ti nejlepší a nejkvalitnější. Po jednání se Simonem Cowellem můžeme slíbit, že vítěz naší show se na jaře 2014 představí v britském Talentu,“ prohlásil Jaro Slávik.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 22. září ve 20.15 na Primě!

Všechna videa

reklama

reklama