Nedělní Talent? To bude famózní šanson a tanec na lahvích!

ČSMT (6) Tanec s  lahvemi Foto: ČSMT (6) Tanec s lahvemiFoto: All

Hledání talentů stále pokračuje. Aby soutěžící uspěli před porotou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, musí ji nejen ohromit svým talentem, ale také ji překvapit! Zkrátka být originální!

V dalším díle se o to pokusí například artista, akrobat, žonglér a typický pouliční umělec Jonas, který to na pódiu pořádně roztočí a zatancuje dokonce na lahvích! Ohromit porotu se pokusí také několik tanečních skupin, zpěváků, středověká kapela, šikovný bubeník a tanečníci, kteří napodobují Ataie i Patrika Gluchowského. Kromě toho všeho navíc budeme svědky českého světového rekordu v přeražení střešních tašek!

Úplatky soutěžících

Do Talentu se občas hlásí i cizinci, kteří u nás našli druhý domov. To je případ třicetiletého VU, který pochází z Vietnamu a rád by si splnil svůj sen stát se zpěvákem. Za postup porotě dokonce nabídl úplatek! Rýži! Porotce ale nadchnul i bez úplatku!

Šanson byl tak dokonalý, že si všichni chvíli mysleli, že je to playback

Také uslyšíme famózně zazpívaný šanson, kterým dvacetiletá Eliška dostane celou porotu! „Bylo to nejlepší šansonové vystoupení, jaké jsme kdy v Talentu měli, a možná nejlepší vystoupení, jaké jsem v talentových soutěžích v Čechách a na Slovensku viděl,“ nešetřil chválou jindy drsný Jaro Slávik!

 

Všechna videa

reklama

reklama